آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جعفرپور خبر داد:

دوشنبه؛ دیدار نمایندگان استان فارس با روحانی

سرویس سیاسی
نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس، از برگزاری نشست مشترک مجمع نمایندگان استان فارس با دکتر روحانی، رئیس‌جمهور در روز دوشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: افزایش تعامل دولت و مجلس در کاهش مشکلات و معضلات کشور تأثیرگذار است.
شنبه 11 آبان 1392 ساعت 15:21
دوشنبه؛ دیدار نمایندگان استان فارس با روحانی نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس، از برگزاری نشست مشترک مجمع نمایندگان استان فارس با دکتر روحانی، رئیس‌جمهور در روز دوشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: افزایش تعامل دولت و مجلس در کاهش مشکلات و معضلات کشور تأثیرگذار است. https://cdn.icana.ir/d/019/43172.jpg دوشنبه؛,دیدار,نمایندگان,استان,فارس,با,روحانی Icana

جمشید جعفرپور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از برگزاری نشست مشترک مجمع نمایندگان استان فارس با دکتر روحانی رئیس‌جمهور در روز (دوشنبه 13 آبان) خبر داد و گفت: این نشست‌های در راستای دیدارهای رئیس‌جمهور با مجامع استانی است.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دیدار رئیس‌جمهور با مجمع نمایندگان استان فارس، سومین دیدار دکتر روحانی با نمایندگان مجامع استانی است، افزود: پیش از این، دکتر روحانی با مجمع نمایندگان استان‌های خراسان رضوی و اصفهان دیدار و گفت وگو کرده بود.

وی در تشریح محورهای مورد بحث در نشست مجمع نمایندگان استان فارس با رئیس‌جمهور، گفت: پایین بودن سطح استان فارس در برخی از شاخص‌های توسعه کشوری، پایین بودن آمار اشتغال، بی‌توجهی به ظرفیت‌های استان فارس در توسعه معادن، مشکلات آبرسانی به شهرها و روستا، اجرای طرح‌های سدسازی، توسعه خطوط ریلی و جاده‌ای، حمایت از صنعت منطقه، مشکلات و دغدغه‌های فرهنگی در استان فارس و بی‌توجهی به ظرفیت‌های گردشگری از محورهای مورد بحث در این نشست خواهد بود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با تأکید بر اینکه به طور حتم افزایش تعامل و ارتباط میان دولت و مجلس در کاهش مشکلات و معضلات کشور تأثیرگذار است، تصریح کرد: خوشبختانه رئیس‌جمهور از نخست با رویکرد تعامل و همکاری اقدامات خود را آغاز کرده است، که این موضوع می تواند به کاهش مشکلات کشور کمک کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000