هدر موبایل
1392/08/11 14:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت پور:

اظهارات آیت‌الله لاریجانی هشدار جدی به تکاپوی فتنه‌گران بود

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت که هشدار آیت‌الله آملی لاریجانی به فتنه‌گران در واکنش به تکاپوی برخی از آنان برای بازگست به عرصه سیاسی کشور بوده است.
اظهارات آیت‌الله لاریجانی هشدار جدی به تکاپوی فتنه‌گران بود نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت که هشدار آیت‌الله آملی لاریجانی به فتنه‌گران در واکنش به تکاپوی برخی از آنان برای بازگست به عرصه سیاسی کشور بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/43352.jpg اظهارات,آیت‌الله,لاریجانی,هشدار,جدی,به,تکاپوی,فتنه‌گران,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان آیت‌الله آملی لاریجانی درباره برخورد با فتنه گران گفت: حضور دوباره فتنه گران در عرصه سیاسی کشور هیچ توجیه قابل قبولی ندارد، چرا حضور آنان از سوی مردم تحمل نمی‌شود.
وی افزود: بالاخره برخی ها در جریان فتنه سال 88 خطوط قرمز نظام را زیر پا گذاشتند و خسارت های فراوانی به کشور و نظام وارد کردند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: چنین افرادی یا باید توبه کنند و به دامان نظام و ملت باز گردند و یا این که طبق قوانین و مقررات قضایی با آنان برخورد شود و به سزای عمل خود برسند.
حقیقت‌پور گفت: حالا که تحولی در نظام سیاسی کشور ایجاد شده است، باید از آن برای گسترش فضای کار در کشور استفاده کرد و نه این که عده ای فتنه گر بخواهند از آن برای حضور در عرصه سیاسی کشور استفاده کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس، وی افزود: سخنان رییس دستگاه قضایی هشدار محکمی به تکاپوی فتنه‌گرانی بود که به دنبال بازگشت به عرصه سیاسی کشور هستند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet