شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/08/12 02:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
گروسی عنوان کرد

آمریکا استاد بی‌صداقتی در جهان/ مرگ بر آمریکا واکنش به جنایات حاکمان کاخ سفید است

نماینده مردم شهریار و ملارد در مجلس با بیان اینکه روز ۱۳ آبان در تاریخ انقلابی مردم ایران نهادینه شده است، گفت: شعار مرگ بر آمریکا واکنش ملت ایران به جنایات حاکمان کاخ سفید است.
آمریکا استاد بی‌صداقتی در جهان/ مرگ بر آمریکا واکنش به جنایات حاکمان کاخ سفید است نماینده مردم شهریار و ملارد در مجلس با بیان اینکه روز ۱۳ آبان در تاریخ انقلابی مردم ایران نهادینه شده است، گفت: شعار مرگ بر آمریکا واکنش ملت ایران به جنایات حاکمان کاخ سفید است. https://cdn.icana.ir/d/019/43093.jpg آمریکا,استاد,بی‌صداقتی,در,جهان/,مرگ,بر,آمریکا,واکنش,به,جنایات,حاکمان,کاخ,سفید,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حسین گروسی نماینده ملارد و شهریار با اشاره به در پیش بودن روز 13 آبان تصریح کرد: آمریکا سالهاست که با توطئه‌چینی در منطقه خاورمیانه سعی دارد منافع ملی کشورمان را در عرصه بین‌الملل کمرنگ جلوه دهد و این در حالی است که دولتمردان آمریکا به معنای خاص در میان کشورهای جهان و حتی هم‌پیمانانش به کشوری بی‌صداقت شهره دارد.
وی ادامه داد: بسیاری از اموال ما در خارج از کشور توسط دولتمردان آمریکایی سالهاست که بلوکه شده است و این امر موجب شده است که روابط دیپلماتیک با آمریکا به هیچ وجه رویکرد سازگارانه‌ای نداشته باشد زیرا آمریکا حتی در پس دادن اموال کشورمان که متعلق به بیت‌المال است هم صداقت ندارد.
گروسی افزود: رشادت‌های دانشجویان در 13 آبان 58 و تسخیر لانه‌ جاسوسی آمریکا در تاریخ ایران عزیز ماندگار شد زیرا این حرکت الهام در روح معنوی مردم ایران زمین دارد.
به گزارش خبرگزاری فارس، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان با تاکید بر اینکه مرگ بر آمریکا واکنش به جنایات حاکمان کاخ سفید است، یادآور شد: شعار مرگ بر آمریکا به معنای نفی سلطه بیگانگان و یادگار جنایت‌های بی‌شماری از آمریکایی‌ها از جمله کودتای 28 مرداد سرنگونی هواپیمای ایرانی در فراز آبهای نیلگون خلیج فارس که به هیچ وجه  از ذهن عمومی ملت شریف ایران پاک شدنی نیست./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet