هدر اصلی
1392/08/11 15:20:46
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کولیوند:

جوانان ایرانی13 آبان مقابل جاسوسی های آمریکا ایستادگی کردند

نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی با یادآوری جاسوسی آمریکایی ها در لانه جاسوسی در تهران گفت: این رویکرد سران آمریکایی همچنان در سایر کشورهای جهان ادامه دارد و ایران توانست مقابل این رفتار آمریکایی ها ایستادگی کند.
جوانان ایرانی13 آبان مقابل جاسوسی های آمریکا ایستادگی کردند نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی با یادآوری جاسوسی آمریکایی ها در لانه جاسوسی در تهران گفت: این رویکرد سران آمریکایی همچنان در سایر کشورهای جهان ادامه دارد و ایران توانست مقابل این رفتار آمریکایی ها ایستادگی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/46833.jpg جوانان,ایرانی13,آبان,مقابل,جاسوسی,های,آمریکا,ایستادگی,کردند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمد جواد کولیوند اظهار داشت:خباثت سران آمریکایی همچنان در عرصه جاسوسی نسبت به مسئولان کشورها حتی در اروپا ادامه دارد و این عملکرد سران آمریکایی تاثیر گرفته از رژیم صهیونیستی است.
کولیوند خاطر نشان کرد: بیش از سه دهه از انقلاب اسلامی می گذرد و امروز دنیا به حقانیت مبارزه ایران در مقابل آمریکا و اشغال لانه جاسوسی این کشور پی برده که این موضوع به عنوان افتضاحی برای سران آمریکا محسوب می شود.
نماینده مردم البرز در مجلس اظهار داشت: این رفتار جاسوسی آمریکایی ها نشان می دهد که به این کشور اعتمادی نداریم و سران آمریکایی خودشان باعث این رفتار شده اند.
کولیوند با بیان این که رفتار های سران آمریکایی تاثیر گرفته از اسراییلی ها می باشد، گفت: رژیم صهیونیستی به عنوان غده سرطانی است که آمریکا دست آموز آن به حساب می آید و با وجود این دو در کنار هم مذاکرات ایران با آمریکا هم بی نتیجه خواهد ماند.
وی افزود: ملت ایران در 13 آبان ماه با سردادن شعار های ضد استکباری خشم خود را از استکبار جهانی اعم از آمریکا و اسراییل مطرح می کنند و این صدا را به گوش تمام جهانیان می رسانند.
به گزارش خبرگزاری ایرنا، این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: 13 آبان 92 جوانان و مردم ایران اسلامی با حضور خود در خیابانها و سر دادن شعارهای ضد استکباری خشم خود را از استکبار جهانی نمایش می دهند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet