هدر موبایل
1392/08/11 15:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نادران:

13 آبان تجلی استکبار ستیزی انقلاب اسلامی ایران است

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات با بیان اینکه مراسم ۱۳ آبان امسال همچون گذشته با شکوه برگزار خواهد شد، گفت: ۱۳ آبان نماد و تجلی استکبار ستیزی انقلاب اسلامی ایران است.
13 آبان تجلی استکبار ستیزی انقلاب اسلامی ایران است نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات با بیان اینکه مراسم 13 آبان امسال همچون گذشته با شکوه برگزار خواهد شد، گفت: 13 آبان نماد و تجلی استکبار ستیزی انقلاب اسلامی ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/43074.jpg 13,آبان,تجلی,استکبار,ستیزی,انقلاب,اسلامی,ایران,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ الیاس نادران با تاکید بر این که بزرگداشت سالروز مبارزه با استکبار در سال جاری با سال های گذشته تفاوتی نخواهد داشت، افزود: امسال نیز در روز 13 آبان شعارهای انقلاب سرداده خواهد شد و مردم به وظیفه ملی و دینی خود عمل خواهند کرد.
وی تصریح کرد: مردم در مراسم امسال نیز به منظور حفظ منافع ملی و دفاع از آرمان های نظام، بیش از پیش به صحنه خواهند آمد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم در 13 آبان نشان خواهند داد که دشمنان انقلاب اسلامی ایران باید مواضع اصلی نظام را در حرکت های مردمی این ملت ببینند.
به گزارش خبرگزاری ایرنا، این نماینده مجلس شورای اسلامی در عین حال تاکید کرد: تعامل با دنیا در عین استکبار ستیزی، قابل دستیابی است ، آنگونه که در طول سال های پس از انقلاب اسلامی تاکنون وجود داشته است.
در سیزدهم آبان سه رخداد تاریخی در مقاطع زمانی مختلف به ثبت رسیده است که تبعید حضرت امام (ره) به ترکیه در سال 1343 در اعتراض شجاعانه و قاطعانه به لایحه ننگین کاپیتولاسیون و مصونیت مستشاران، سربازان و اتباع آمریکایی یکی از آن هاست.
همچنین کشتار دانش‎آموزان انقلابی توسط رژیم پهلوی در سال 1357 در مقابل در اصلی دانشگاه تهران و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره) در سال 1358 از دیگر رویدادهای این روز به شمار می رود.
روز 13 آبان در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار نامگذاری شده است و به همین منظور همه ساله، مردم سراسر کشور در مراسمی ، شعارهای خود علیه استکبار را سر می دهند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet