حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 06:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت پور:

آمریکایی ها به گذشته خود اعتراف کنند

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که آمریکایی ها باید به گذشته ننگین خود اعتراف کنند گفت: ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار است و این روز باید زنده نگه داشته شود.
آمریکایی ها به گذشته خود اعتراف کنند نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که آمریکایی ها باید به گذشته ننگین خود اعتراف کنند گفت: 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار است و این روز باید زنده نگه داشته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43352.jpg آمریکایی,ها,به,گذشته,خود,اعتراف,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ منصور حقیقت پور روز 13 آبان را نماد مبارزه با استکبار ستیزی ملت ایران دانست و گفت: ما منتظریم که آمریکایی ها به گذشته ننگین، تخلفات و جنایات بیشمار خود اعتراف کنند و تا وقتی به این موضوعات اعتراف نکرده و از ملت ما عذرخواهی نکنند، شعار  مرگ بر آمریکا پابرجاست.
حقیقت پور در مورد روابط ایران با آمریکا گفت: ما ارتباطی با آمریکا نداریم و دولت یازدهم هم در چارچوب حل مساله هسته ای ایران با مقامات آمریکایی مذاکره می کند که نام آن ارتباط نیست و رهبر معظم انقلاب نیزی فرموده اند که ما به گروه مذاکره کننده اعتماد داریم.
وی یادآور شد: 13 آبان روز ملی مقابله با استکبار جهانی است و همگان باید صداقت خود را برای تحقق این موضوع نشان دهند و مردم دنیا بدانند ما نسبت به آمریکایی ها اطمینان لازم را نداریم.
به گزارش خبرگزاری ایرنا، نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با یادآوری این که پیروزی انقلاب اسلامی در ایران باعث بیداری ملل مسلمان شد افزود: انقلاب اسلامی ایران یک افق روشنی در مقابل چشمان مسلمانان روشن کرد و به دنیا جرات داد تا در مقابل زوگویان بایستد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet