هدر موبایل
1392/08/11 22:42:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی:

13 آبان، ابهت کاغذی استکبار را در هم شکست

نماینده قائمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۳ آبان ابهت کاغذی استکبار را در دنیا در هم شکست و نشان داد می توان پشت استکبار را به زمین زد.
13 آبان، ابهت کاغذی استکبار را در هم شکست نماینده قائمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: 13 آبان ابهت کاغذی استکبار را در دنیا در هم شکست و نشان داد می توان پشت استکبار را به زمین زد. https://cdn.icana.ir/d/019/43286.jpg 13,آبان،,ابهت,کاغذی,استکبار,را,در,هم,شکست Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سید هادی حسینی با بیان این که 13 آبان نماد مبارزه با استکبار است، افزود: امام خمینی (ره) به عنوان جامعه شناس بزرگ سده اخیر به درستی این روز را به عنوان نماد مبارزه با استکبار نام گذاری کرد.
حسینی ادامه داد: مرگ بر آمریکا مرگ بر یک کشور و مردم آن کشور نیست، بلکه به مفهوم مرگ بر یک نماد و کار بد است که آن استکبار است، هر کشوری که در قالب این استکبار باشد، مرگ بر آن حساب می شود.
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: هر کشوری که می خواهد از این دامنه شعار خارج شود، باید خوی استکباری را کنار بگذارد.
حسینی با بیان این که ما جنگ طلب نیستیم، اظهار داشت: ما خواهان صلح هستیم، ولی اگر کسی به مقابله با ما برخیزد ما آن را از سر راه خود بر می داریم.
وی درباره دیپلماسی دولت یازدهم درباره ارتباط با آمریکا گفت: این ارتباط باید با بهره گیری از تدابیر و روش های عقلانی انجام شود و عقلانی بودن مفهوش این است که ما با هم ارتباط داریم ولی منافع یکدیگر را رعایت می کنیم و به هم ظلم نمی کنیم.
به گزارش خبرگزاری ایرنا، حسینی گفت: به این معنا که ما ممکن است با هم مذاکره کنیم، ولی تا زمانی که خوی استکباری آنان وجود داشته باشد، شعار مرگ بر آمریکا ادامه دارد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet