هدر موبایل
1392/08/11 17:45:05
سرویس سیاسی
بهمنی در آستانه روز 13 آبان مطرح کرد:

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نقطه عطف انقلاب بود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مهمترین نقطه عطف انقلاب اسلامی است گفت : شاید به خاطر اهمیتی که این روز تاریخی در اعتلای انقلاب اسلامی داشته است ، حضرت امام این روز را ملقب به انقلاب دوم نامیده اند.
تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نقطه عطف انقلاب بود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مهمترین نقطه عطف انقلاب اسلامی است گفت : شاید به خاطر اهمیتی که این روز تاریخی در اعتلای انقلاب اسلامی داشته است ، حضرت امام این روز را ملقب به انقلاب دوم نامیده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/43059.jpg تسخیر,لانه,جاسوسی,آمریکا,نقطه,عطف,انقلاب,بود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،مهناز بهمنی با بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مهمترین نقطه عطف انقلاب اسلامی است گفت :  باید توجه داشت که  شاید  به دلیل اهمیت فراوان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا است که امام خمینی (ره) روز تاریخی 13 آبان ماه را ملقب به انقلاب دوم نامیده اند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: واکنش قدرت های جهان  به افشاگریهای اسنودن و سایه جاسوسی‌های آمریکا بر نشست اتحادیه اروپا در هفته اخیر نشان داده است که افشاگریهای این مامور سابق واقعیت داشته و رهبران و مردم جهان 34 سال پس از انقلاب اسلامی این موضوع را درک کرده اند  و این نشان دهنده بصیرت نافذ انقلاب اسلامی است .

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی  گفت : تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه، تسخیر لانه جاسوسی و شهادت محمدحسین فهمیده سه واقعه تاریخی است که نمی‌توان هیچ یک را از نظر اهمیت نسبت به دیگری مهم‌تر دانست ، زیرا هر کدام در دوره وقوع تاثیر‌گذاری خاص خود را داشته و شرایط را به نحوی تغییر داده‌اند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به بیانات حضرت امام خمینی (ره) ادامه داد : تا زمانی که دولت امریکا از روحیه استکباری خود و تهدید، دست بر ندارد، ملت ایران، فریب سخنان به ظاهر آشتی جویانه دولت امریکا را نخواهد خورد و به هیچ وجه نیز از استقلال، آزادی، منافع ملی و حقوق خود عقب نشینی نخواهد کردو این موضوع در 34 سال گذشته مورد تاکید ملت ایران بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet