خبرگزاری خانه ملت

عید سعید فطر
1392/08/11 17:58:09
سرویس اجتماعی
هروی خبر داد:

سرپرست دانشگاه آزاد میهمان کمیسیون آموزش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور سرپرست دانشگاه آزاد در جلسه فردای این کمیسیون خبر داد و گفت: جداسازی برگزاری آزمون کنکور سراسری و آزاد یکی از مهم‌ترین مباحث کمیسیون آموزش با حضور حمید میرزاده است.
سرپرست دانشگاه آزاد میهمان کمیسیون آموزش عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور سرپرست دانشگاه آزاد در جلسه فردای این کمیسیون خبر داد و گفت: جداسازی برگزاری آزمون کنکور سراسری و آزاد یکی از مهم‌ترین مباحث کمیسیون آموزش با حضور حمید میرزاده است. https://cdn.icana.ir/d/019/43088.jpg سرپرست,دانشگاه,آزاد,میهمان,کمیسیون,آموزش Icana

جواد هروی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه حضور سرپرست دانشگاه آزاد در جلسه فردا( 12 آبان )کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با هدف جمع‌بندی در خصوص فضای این دانشگاه صورت می‌گیرد، افزود: با توجه به اینکه زمان چندانی از آغاز سال تحصیلی جدید نگذشته نحوه پذیرش دانشجویان در دانشگاه مذکور نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تصمیم دانشگاه آزاد در مورد برگزاری کنکور مستقل، گفت: برگزاری کنکور برای دانشگاه‌ها باید به صورت واحد باشد لذا بر همین اساس سرپرست دانشگاه آزاد برای ارائه توضیحاتی در همین مورد، فردا در جلسه کمیسیون آموزش حضور می‌یابد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور سرپرست دانشگاه آزاد در جلسه فردای این کمیسیون خبر داد و گفت: جداسازی برگزاری آزمون کنکور سراسری و آزاد یکی از مهم‌ترین مباحث کمیسیون آموزش با حضور حمید میرزاده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet