حلول ماه ربیع الاول
1392/08/11 18:27:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسماعیلی:

جدی‌ترین گزینه پیشنهادی وزیر ورزش و جوانان مشخص شد

یک نماینده مجلس گفت: رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران به عنوان جدی‌ترین گزینه پیشنهادی ورزش و جوانان مطرح است.
جدی‌ترین گزینه پیشنهادی وزیر ورزش و جوانان مشخص شد یک نماینده مجلس گفت: رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران به عنوان جدی‌ترین گزینه پیشنهادی ورزش و جوانان مطرح است. https://cdn.icana.ir/d/019/43046.jpg جدی‌ترین,گزینه,پیشنهادی,وزیر,ورزش,و,جوانان,مشخص,شد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ داریوش اسماعیلی نماینده سرامه و سروستان به جدی‌ترین گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: آقای " محمود گودرزی" به عنوان جدی‌ترین گزینه پیشنهادی وزیر ورزش و جوانان مطرح است.  
 وی افزود: آقای گودرزی رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی تهران است و پیش از این سابقه اجرایی نیز در کارنامه خود داشته است.  
 اسماعیلی تصریح کرد: در این راستا از گودرزی برنامه خواسته شده و وی نیز برنامه‌های خود را به دولت ارائه کرده است.  
به گزارش باشگاه خبرنگاران، عضو کمیسیون صنایع و معادن خاطر نشان کرد: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان تا یکی دو روز آینده معرفی خواهد شد.  
 اضافه می‌شود پیش از این سلطانی و امیری‌صالحی به عنوان وزرای پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس معرفی شدند که هیچ کدام از آن‌ها موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان مجلس نشدند و این سومین باری است که دولت یازدهم وزیر ورزش و جوانان را به مجلس نهم معرفی می‌کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet