هدر اصلی
1392/08/11 21:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسن‌پور:

دولت برای تعیین استاندار کرمان با نمایندگان مذاکره‌ای نداشته است

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت با تاکید بر حمایت قاطع مجمع نمایندگان استان از مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس اظهار کرد: دولت تاکنون در خصوص انتخاب استاندار کرمان هیچ‌گونه مذاکره‌ای با مجمع نمایندگان استان نداشته است.
دولت برای تعیین استاندار کرمان با نمایندگان مذاکره‌ای نداشته است نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت با تاکید بر حمایت قاطع مجمع نمایندگان استان از مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس اظهار کرد: دولت تاکنون در خصوص انتخاب استاندار کرمان هیچ‌گونه مذاکره‌ای با مجمع نمایندگان استان نداشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/42963.jpg دولت,برای,تعیین,استاندار,کرمان,با,نمایندگان,مذاکره‌ای,نداشته,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ شهباز حسن‌پور درمورد زمان تعیین تکلیف استان و انتخاب استاندار کرمان در دولت تدبیر و امید گفت: انتخاب استاندار وظیفه دولت بوده و دولت محترم در حال جمع‌بندی برنامه‌ها برای انتخاب استاندار کرمان است.
وی افزود: با توجه به رویکرد دولت و ارزیابی بحث مدیران خود، قطعا به زودی وضعیت استان کرمان تعیین تکلیف خواهد شد.
حسن‌پور در پاسخ به این سوال که آیا مخالفت صریح مجمع نمایندگان با انتخاب کریمی به عنوان یکی از گزینه‌های پیشنهادی برای مدیریت استان کرمان و حمایت این مجمع از نجار، استاندار فعلی، صحت دارد، نیز گفت: دولت تاکنون در خصوص انتخاب استاندار برای کرمان هیچ‌گونه مذاکره‌ای با مجمع نمایندگان نداشته است.
نماینده سیرجان و بردسیر در خانه ملت ادامه داد: قطعا بسیاری از مدیران در استان کرمان ابقا شده و تعدادی هم تغییر خواهند کرد.
وی گفت: دولت هر زمان از مجمع نمایندگان نظری بخواهد، ما مشورت خود را اعلام می‌کنیم اما تاکنون در خصوص انتخاب استاندار دولت هیچ مذاکره‌ای با نمایندگان استان کرمان در مجلس نداشته است.
حسن‌پور در خصوص صحت و سقم خبر ابقاء نجار، استاندار فعلی کرمان اظهار کرد: ما از عملکرد استاندار فعلی ابراز رضایت می‌کنیم اما از عملکرد برخی از مدیران انتصابی وی به شدت ناراضی بوده و بر تغییر این عده از مدیران تاکید فراوان داریم، این مدیران باید جای خود را به مدیران جوان و توانمندتر بدهند.
وی تصریح کرد: انتخاب استاندار وظیفه دولت بوده و ما نظر خود را به عنوان مجمع نمایندگان اعلام می‌کنیم اما باز هم یادآوری می‌کنم که تاکنون هیچ مذاکره‌ای از سوی دولت با مجمع نمایندگان در خصوص انتخاب استاندار صورت نگرفته است.
نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به خبر غیررسمی مخالفت مجمع نمایندگان با انتخاب کریمی به عنوان یکی از گزینه‌های پیشنهادی استانداری کرمان که باعث طولانی شدن پروسه انتخاب استاندار شده است، نیز گفت: وی فردی توانمند، با صفا و با صداقت و آشنا و آگاه به مسایل استان است اما تاکنون نه تیم مذاکره کننده‌ای از سوی وی با مجمع نمایندگان وارد بحث شده و نه مخالفتی صریح از سوی ما با وی وجود داشته است.
حسن‌پور افزود: مجمع نمایندگان استان کرمان ضمن احترام به نظر دولت، رضایت خود را از عملکرد مهندس نجار اعلام کرده و هیچ مخالفت صریحی هم با کریمی نداشته است.
وی اما از حمایت قاطع مجمع نمایندگان از مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و طرح‌ها و برنامه‌های وی برای توسعه این صنعت اظهار کرد: ما تاکنون سه جلسه خصوصی با ویو دو جلسه رسمی نیز با مرادعلیزاده برگزار کرده‌ایم.
وی گفت: امروز بعدازظهر (شنبه 11 آبان‌ماه) نیز جلسه دیگری داریم و حمایت خود را از وی برای ارتقا و توسعه طرح‌های توسعه مس بارها اعلام کرده و می‌کنیم.
حسن‌پور تصریح کرد: مجمع نمایندگان استان کرمان بنا را بر این دارد که از توانمندی‌های همه جریانات سیاسی برای توسعه عمرانی و رونق دادن به همه بخش‌های استان کرمان بهره بگیرد.
وی خاطرنشان کرد: شاید در مسایل سیاسی بحثی باشد اما برای عمران و آبادانی استان مجمع نمایندگان با هیچ فردی مخالفت ندارد بلکه دست همگی را به گرمی می‌فشارد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نمونه بارز این مطلب حمایت قاطعی که مجمع نمایندگان از مهندس مرادعلیزاده، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران دارد و در این راستا تاکنون جلسات متعددی با ویداشته که امروز عصر نیز جلسه دیگری خواهیم داشت./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet