هدر موبایل
1392/08/12 02:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رحمانی خبر داد

به‌زودی؛ نشست مشترک کارگروه تخصصی تعیین قیمت خودرو با نعمت‌زاده

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از برگزاری نشست مشترک کارگروه تخصصی تعیین تکلیف قیمت خودرو با وزیر صنعت در هفته جاری خبر داد و گفت: زمان دقیق این نشست هنوز مشخص نیست، اما فردا در جلسه کمیسیون در مورد آن تصمیم‌گیری می‌شود.
به‌زودی؛ نشست مشترک کارگروه تخصصی تعیین قیمت خودرو با نعمت‌زاده رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از برگزاری نشست مشترک کارگروه تخصصی تعیین تکلیف قیمت خودرو با وزیر صنعت در هفته جاری خبر داد و گفت: زمان دقیق این نشست هنوز مشخص نیست، اما فردا در جلسه کمیسیون در مورد آن تصمیم‌گیری می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44566.jpg به‌زودی؛,نشست,مشترک,کارگروه,تخصصی,تعیین,قیمت,خودرو,با,نعمت‌زاده Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ رضا رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه‌های این کمیسیون جهت نوساناتی که در بازار خودرو طی هفته‌‌های اخیر ایجاد شده است، گفت: در حال حاضر کارگروهی تخصصی برای تعیین تکلیف قیمت خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس تشکیل شده که  نمایندگانی از دولت نیز در این کارگروه عضویت دارند.
وی افزود: کارگروه تعیین تکلیف قیمت خودرو در هفته‌های گذشته در کمیسیون تشکیل شده است که در حال حاضر نیز این کمیته مشغول بررسی علت نوسانات بازار خودرو در هفته‌های اخیر است.
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، تأکید کرد: این کارگروه از نمایندگانی از خودروسازان، سازمان حمایت و وزارت صنعت در این کمیسیون تشکیل و قرار شده تا در این کارگروه قیمت‌ها به صورت کارشناسی تعیین و به مصرف‌کننده اعلام شود.
رحمانی در ادامه اظهارداشت: کارگروه ویژه تعیین تکلیف قیمت خودرو، به طور جدی در موضوع ساماندهی و جلوگیری از نوسانات بازار این محصول وارد شده که در این هفته نیز جلساتی با وزیر صنعت و خودروسازی‌ها در این مورد خواهیم داشت. البته زمان دقیق این نشست هنوز مشخص نیست که فردا در جلسه کمیسیون در مورد آن تصمیم‌گیری می‌شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet