هدر اصلی
1392/08/11 19:01:44
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دستغیب:

۱۳ آبان نماد مبارزه با استکبار جهانی است/ مردم آمریکا هم از رفتار دولت‌مردان‌شان خسته شده‌اند

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: تنفر از آمریکا مختص کشورهای جهان سومی نیست و حتی مردم کشورهای غربی و آمریکایی نیز از سیاست‌های آمریکا متنفرند.
۱۳ آبان نماد مبارزه با استکبار جهانی است/ مردم آمریکا هم از رفتار دولت‌مردان‌شان خسته شده‌اند نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: تنفر از آمریکا مختص کشورهای جهان سومی نیست و حتی مردم کشورهای غربی و آمریکایی نیز از سیاست‌های آمریکا متنفرند. https://cdn.icana.ir/d/019/43568.jpg ۱۳,آبان,نماد,مبارزه,با,استکبار,جهانی,است/,مردم,آمریکا,هم,از,رفتار,دولت‌مردان‌شان,خسته,شده‌اند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ احمدرضا دستغیب نائب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی 13 آبان را روزی دانست که هیچ‌گاه از تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی و خاطره مردم حذف نخواهد شد و گفت: 13 آبان فراتر از تسخیر لانه جاسوسی و سایر رخدادها و اتفاقات و در واقع نمادی از استکبارستیزی و مبارزه با استکبار جهانی است که دولتمردان آمریکایی در طول سال‌ها و دهه‌های گذشته در سیاست خود به کار بردند.
وی ادامه داد: آنچه که دولتمردان آمریکایی در ظلم و تجاوز به مردم مظلوم در نقاط مختلف جهان و همچنین اعمال سیاست‌های استعماری برای تداوم سلطه و هژمونی خودشان به دنبال داشتند، باعث نفرت و تنفر در بین مردم جهان و کشورهای مختلف شده است.
نائب رئیس کمیسیون امنیت مجلس با بیان اینکه تنفر از آمریکا فقط مختص کشورهای جهان سومی نیست، اظهار داشت: مردم کشورهای اروپایی و غربی و حتی خود مردم آمریکا نیز از سیاست‌های جنگ‌طلبانه، نفاق و دورویی دولت‌مردان آمریکایی تنفر دارند و اعلام انزجار می‌کنند.
دستغیب همچنین 13 آبان را نمادی از نفی سلطه و فریادی بر خوی استکبارجویانه و سلطه جویانه ایالات متحده آمریکا دانست.
وی با اشاره به حضور وزیر امرو خارجه در جلسه روز آینده کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز تصریح کرد: آقای ظریف فردا برای پاسخ به سوالات نمایندگان در کمیسیون حاضر می‌شود و تعدادی از سوالات طرح موضوع خواهد شد و مباحثی در مورد موضوعات روز طرح خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نائب رئیس کمیسیون امنیت مجلس با بیان اینکه نوع نگاه ما در این کمیسیون یاری رساندن و همکاری با تیم مذاکره کننده است، خاطرنشان کرد: اگر انتقاد و اشکالی را مطرح می‌کنیم، طبیعتاً به دولت کمک خواهد کرد تا مسیری که دولت قرار است طی کند، مطمئن‌تر ادامه یابد. لذا ایرادات، اشکالات و نقدهای کمیسیون قطعا به صورت سازنده و مثبت خواهد بود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet