هدر موبایل
1392/08/11 21:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عیسی‌زاده:

لایحه مدیریت خدمات کشوری به دولت عودت داده شد/ ارسال به مجلس تا ۹ ماه آینده

رئیس کارگروه اداری و استخدامی مجلس از ارسال لایحه مدیریت خدمات کشوری برای اصلاح به دولت یازدهم خبر داد.
لایحه مدیریت خدمات کشوری به دولت عودت داده شد/ ارسال به مجلس تا ۹ ماه آینده رئیس کارگروه اداری و استخدامی مجلس از ارسال لایحه مدیریت خدمات کشوری برای اصلاح به دولت یازدهم خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44958.jpg لایحه,مدیریت,خدمات,کشوری,به,دولت,عودت,داده,شد/,ارسال,به,مجلس,تا,۹,ماه,آینده Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی عیسی‌زاده رئیس کارگروه اداری و استخدامی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در خصوص جلسات کارگروه اداری و استخدامی گفت: فعلاً جلسات کارگروه اداری و استخدامی کمیسیون اجتماعی مجلس برگزار نمی‌شود.
وی ادامه داد: مدتی است که لایحه مدیریت خدمات کشوری به دولت یازدهم عودت داده شده تا آنها اصلاحیه خود را بر آن انجام دهند.
رئیس کارگروه اداری و استخدامی کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: زمانی که لایحه مدیریت خدمات کشوری به مجلس بازگردد، مجدداً کارگروه اداری و استخدامی تشکیل جلسه می‌دهد و آنچه را به نفع مردم است تصویب می‌کند، ولو اینکه در مجلس رأی نیاورد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، عیسی‌زاده در پاسخ به این پرسش که دولت چه زمانی اصلاحیه‌های خود بر لایحه مدیریت خدمات کشوری را به مجلس باز می‌گرداند، خاطرنشان کرد: دولت قول داده است که تا 9 ماه آینده این اصلاحیه را به مجلس برگرداند، ولی بعید می‌دانم این قول عملی شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet