هدر موبایل
1392/08/12 04:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
روبرت بیگلریان:

جنایات آمریکا از ذهن ملت ایران پاک نخواهد/13 آبان نماد وحدت ایرانیان در مقابل آمریکا

نماینده مسیحیان ارمنی جنوب در مجلس گفت: ملت ایران در روز ۱۳ آبان انتظار خود از مسئولین مبنی بر کوتاه نیامدن از ارزشهای انقلاب به خاطر روابط دیپلماتیک را مطرح می‌کنند و ارامنه نیز با گرامیداشت این روز وحدت خود را با ملت ایران نشان می‌دهند.
جنایات آمریکا از ذهن ملت ایران پاک نخواهد/13 آبان نماد وحدت ایرانیان در مقابل آمریکا نماینده مسیحیان ارمنی جنوب در مجلس گفت: ملت ایران در روز 13 آبان انتظار خود از مسئولین مبنی بر کوتاه نیامدن از ارزشهای انقلاب به خاطر روابط دیپلماتیک را مطرح می‌کنند و ارامنه نیز با گرامیداشت این روز وحدت خود را با ملت ایران نشان می‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/43057.jpg جنایات,آمریکا,از,ذهن,ملت,ایران,پاک,نخواهد/13,آبان,نماد,وحدت,ایرانیان,در,مقابل,آمریکا Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ روبرت بیگلریان نماینده مسحیان ارمنی جنوب در مجلس گفت: 13 آبان به طور خاص به عنوان نماد استکبارستیزی ملت ایران و همه آزاد‌اندیشان و عدالتخواهان تبدیل شده و جنایات آمریکا در تاریخ معاصر ایران موضوعی نیست که از اذهان مردم ایران پاک شود.
وی افزود: ملت ایران ملتی فرهنگدوست و تمدن ساز است اما در عین حال در طول تاریخ نشان داده که در برابر آنچه که به هویت دینی، تمامیت عرضی و استقلال سیاسی آن باز می‌گردد کوتاه نمی‌آید و رمز موفقیت ملت ایران حفظ وحدت و انسجام در همه عرصه‌ها بوده است.
نماینده مسیحیان ارمنی جنوب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ملت ایران در 13 آبان امسال نیز با حضور در صحنه خود بار دیگران به همگان ثابت خواهد کرد که حفظ استقلال کشور مهمترین دغدغه آن است و خطوط قرمز خود را اعلام می‌کند و انتظار خود از مسئولین را نیز عنوان خواهد کرد که در کنار تمامی تعاملات سیاسی و اقتصادی خود با سایر کشورها نباید از ارزشها و اصول بنیادین کوتاه بیایند.
به گزارش خبرگزاری فارس، بیگلریان خاطرنشان کرد: همانطور که مراسم روز 13 آبان در مراکز مختلف گرامی داشته می‌شود مسیحیان ارمنی نیز با حضور در کلیساها و سایر مراکز این روز را گرامی می‌دارند و وحدت و یک‌دلی خود را با ملت بزرگ ایران به نمایش می‌گذارند.
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet