حلول ماه ربیع الاول
1392/08/11 19:29:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فاطمه رهبر مطرح کرد

توافق تهران و پکن برای فاینانس پروژه‌های عمرانی ایران با پول‌های بلوکه شده

نماینده مردم تهران در مجلس از فاینانس پروژه‌های عمرانی ایران در چین بوسیله پول‌های بلوکه شده ایران در این کشور خبر داد.
توافق تهران و پکن برای فاینانس پروژه‌های عمرانی ایران با پول‌های بلوکه شده نماینده مردم تهران در مجلس از فاینانس پروژه‌های عمرانی ایران در چین بوسیله پول‌های بلوکه شده ایران در این کشور خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/50939.jpg توافق,تهران,و,پکن,برای,فاینانس,پروژه‌های,عمرانی,ایران,با,پول‌های,بلوکه,شده Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر رییس مجلس شورای اسلامی به کشور چین گفت: در این سفر گفت و گو های فراوانی بر سر مسائل اقتصادی بین دو کشور صورت گرفت که از آن جمله می توان به گسترش همکاری های تجاری اشاره کرد.
وی که لاریجانی را در سفر چین همراهی می‌کرد، افزود: در همین راستا بازدید از پروژه های گوناگون از جمله متروی شانگهای جزو برنامه آقای لاریجانی در سفر به کشور چین بود.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی دیگر از برنامه رییس مجلس در سفر به این کشور بحث های اقتصادی و به خصوص بازگرداندن پول های بلوکه شده در ایران به دلیل تحریم های آمریکا بوده است.
رهبر گفت: این مسئله در دیدار لاریجانی با رییس کنگره خلق چین و رییس جمهور این کشور مطرح شد و به صورت کلی درخصوص این مسئله مذاکره شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، وی افزود: بحث فاینانس پرژوه های عمرانی ایران از سوی چین در سفر به این کشور یکی از راه حل های ذکر شده در این سفر مطرح شده است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet