هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جعفرزاده ایمن آبادی:

کاهش مداوم قیمت ارز به نفع تولید نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
افزایش مداوم قیمت ارز به نفع کشور نیست به این معنی که قیمت ارز اگر کاهش زیاد پیدا کند تولید دچار مشکل می شود و رکود بر آن سایه می اندازد.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 09:48
کاهش مداوم قیمت ارز به نفع تولید نیست افزایش مداوم قیمت ارز به نفع کشور نیست به این معنی که قیمت ارز اگر کاهش زیاد پیدا کند تولید دچار مشکل می شود و رکود بر آن سایه می اندازد. https://cdn.icana.ir/d/019/47750.jpg کاهش,مداوم,قیمت,ارز,به,نفع,تولید,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت  درخصوص تعیین قیمت هر بشکه نفت در بودجه سال 1393 گفت: بعید به نظر می رسد قیمت جهانی نفت کاهش یابد اما در صورتی که قیمت جهانی نفت کاهش پیدا کند کشورهای منطقه با مشکلاتی رو به رو می شوند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: بعید به نظر می رسد که قیمت هر بشکه تا زمان تدوین بودجه کم تر از بشکه ای 100 دلار شود و برای تعیین قیمت در بودجه باید به شرایط همان زمان توجه شود.

جعفرزاده ایمن آبادی هم چنین در پاسخ به سوال مناسب ترین نرخ ارز در بودجه سال آتی گفت:قیمت دلار نیز در بودجه سال 93 باید بر اساس بند "ج" ماده 81 قانون برنامه باشد.

وی در تشریح این مطلب گفت: به این معنی که مدیریت شناور شده باید مبنای تعیین نرخ ارز در بودجه باشد که عاقلانه ترین و علمی ترین روش ممکن برای تعیین نرخ ارز در بودجه سنواتی است.

این نماینده مردم در مجلس نهم در ادامه این مطلب تصریح کرد: در قانون بودجه 91 مفهومی به نام ارز مرجع در نظر گرفته شد  و در قانون بودجه 92 نوشته شد ارز واحد و در هر حال ارقام را نمی توانیم پیش بینی کنیم.

جعفرزاده ایمن آبادی در خصوص احتمال روند نزولی قیمت ارز در ماه های آتی گفت: در شرایط فعلی نه قیمت پایین دلار برای ما مناسب است و نه قیمت بالای ارز و باید رقم متعادلی برای این مقوله در نظر گرفته شود.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در خاتمه تاکید کرد: افزایش مداوم قیمت ارز به نفع کشور نیست به این معنی که قیمت ارز اگر کاهش زیاد پیدا کند تولید دچار مشکل می شود و رکود بر آن سایه می اندازد./
پایان پیام
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000