هدر اصلی
1392/08/12 09:59:00
سرویس صحن
اکبریان در اخطار قانون اساسی:

رئیس جمهور سریعتر وزیر ورزش را به مجلس معرفی کند

نماینده مردم کرج در مجلس با بیان اینکه زمان سرپرستی در وزارت ورزش و جوانان رو به پایان است، گفت: به کارگیری بازنشستگان درکارهای دولتی ممنوع است.
رئیس جمهور سریعتر وزیر ورزش را به مجلس معرفی کند نماینده مردم کرج در مجلس با بیان اینکه زمان سرپرستی در وزارت ورزش و جوانان رو به پایان است، گفت: به کارگیری بازنشستگان درکارهای دولتی ممنوع است. https://cdn.icana.ir/d/019/49232.jpg رئیس,جمهور,سریعتر,وزیر,ورزش,را,به,مجلس,معرفی,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  عزیر اکبریان در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، با استناد به اصل 135 قانون اساسی و ضمن تبریک روز 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی گفت: زمان سرپرستی وزارتخانه ورزش و جوانان در حال اتمام است و رئیس جمهور هر چه سریعتر وزیر ورزش و جوانان را به مجلس معرفی کند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: براساس قانون برنامه پنجم و قوانین عادی کشور به کارگیری بازنشستگان به طور کلی ممنوع است مگر با مجوز هیأت وزیران، اما امروز به صورت گسترده بازنشستگان خصوصاً در وزارت کشور به کارگیری می شوند و وزیر هم مصاحبه می کند و اعلام می کند به کارگیری بازنشستگان ممنوع است اما در برخی استانداری ها این کار صورت می گیرد.

ابوترابی فرد رئیس جلسه در پاسخ به اخطار این نماینده گفت: این اخطار وارد است و دولت یازدهم براساس قانون نسبت به جذب بازنشستگان اقدام کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet