خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 09:52:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عثمانی با اشاره به زمزه هایی مبنی بر استیضاح وزرای دولت یازدهم:

وزرای دولت یازدهم هنوز جای خود را در وزارتخانه به درستی نشناخته اند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت:وزرای دولت یازدهم هنوز جای خود را در وزارتخانه به درستی نشناخته اند و برای این که حتی مجلس به فکر استیضاخ باشد بسیار زود است.
وزرای دولت یازدهم هنوز جای خود را در وزارتخانه به درستی نشناخته اند عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت:وزرای دولت یازدهم هنوز جای خود را در وزارتخانه به درستی نشناخته اند و برای این که حتی مجلس به فکر استیضاخ باشد بسیار زود است. https://cdn.icana.ir/d/019/44024.jpg وزرای,دولت,یازدهم,هنوز,جای,خود,را,در,وزارتخانه,به,درستی,نشناخته,اند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد قسیم عثمانی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به زمزه هایی مبنی بر استیضاح وزرای دولت یازدهم گفت: وزرای دولت یازدهم هنوز  جای خود را در وزارتخانه به درستی نشناخته اند و برای این که حتی مجلس به فکر استیضاح باشد بسیار زود است.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: این که انتصابات برخی وزرا به مذاق برخی از نمایندگان خوش نیامده است نشان از زیاده خواهی های برخی جریان ها در مجلس است.

عثمانی تصریح کرد: بعد از 100 روز هرگز نمی توان در مورد کم کاری یا ناکارآمدی دولت اظهار نظری کرد و اگر کم کاری یا ناکارآمدهای مورد نظر مجلس است نباید در این خصوص بعد از 100 روز تصمیم بگیرد.

عثمانی هم چنین با اشاره به رد طرح کاهش واریز 6 درصدی درآمدهای نفتی از جانب دولت به صندوق توسعه ملی در جلسه علنی هفته گذشته گفت: با توجه به دغدغه هایی که در باب صندوق توسعه ملی وجود داشت، این طرح از جانب مجلس رد شد اما در خواست و نیاز دولت و کشور به شکل دیگری تا اندازه ای تامین شد.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبه مجلس به صندوق توسعه ملی اجازه داده شد تا حداکثر شش درصد از منابع وارده در سال 92 را به صورت سپرده نزد بانک‌های دولتی داخلی پس‌انداز کند.

عثمانی تصریح کرد: بانک سپرده‌ پذیر نیز مکلف است تا دو برابر مبلغ سپرده‌گذاری شده، تسهیلات برای فاینانس داخلی طرح‌های تملک‌دارایی‌های سرمایه‌ای با تضمین دولت و خرید طرح‌های تملک‌دارایی با معرفی دولت به بخش خصوصی واگذار کند.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس  بیان این که اصل درخواست دولت برای تامین اعتبار برخی از پروژه های انتفاعی با در نظر گرفتن یک واسطه تامین شد، افزود:پروژه هایی که انتفاعی هستند و مورد درخواست بخش های خصوصی نیز می باشند با این اقدام و تدبیر تا اندازه ای در مسیر فعالیت قرار می گیرند./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet