خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/08/12 10:48:38
سرویس فرهنگی

بیانیه فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی به مناسبت 13 آبان

فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی به مناسبت یوم الله سیزدهم آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز بیانه‌ای صادر کرد.
بیانیه فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی به مناسبت 13 آبان فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی به مناسبت یوم الله سیزدهم آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز بیانه‌ای صادر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/47671.jpg بیانیه,فراکسیون,فرهنگیان,مجلس,شورای,اسلامی,به,مناسبت,13,آبان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی، به مناسبت سیزدهم آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز بیانه‌ای منتشر کرد.

متن این بیانیه به به شرح ذیل است:

خروش ملت ایران علیه استکبار جهانی به ویژه شیطان بزرگ آمریکا در روز 13 آبان که منجر به افشای عملیات جاسوسی آمریکا در ایران شد، همزمان با سالگرد شهادت دانش آموز شهید حسین فهمیده و دانش آموزان انقلابی و همچنین تبعید حضرت امام (ره) توسط حکومت دست نشانده آمریکا، به نام روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز نامگذاری شد.

فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت روز دانش آموز و تبریک به همه آینده سازان کشور که مملو از شور و شعورمبارزه با آمریکا و استکبار جهانی هستند اعلام می‌داد که "شعار مرگ بر آمریکا" شعاری اصولی و برخاسته از 60 سال خیانت، دخالت، قلدرمآبی و جنایات آمریکا علیه ملت ایران است و تا روزی که آمریکایی‌ها روح تجاوزگری، خودبرتربینی وسلطه گری خود را تغییر ندهند و دست از رفتارها و اقدامات خصمانه خود علیه ملت ایران برندارند که البته امیدی هم به تغییر نداریم، شعار"مرگ بر آمریکا" محکم‌تر و با اعتقاد بیشتر از گذشته از سوی ملت ایران داده خواهد شد.

فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی از آحاد ملت ایران به ویژه فرهنگیان، دانش‌آموزان، دانشجویان و اساتید فرهیخته دعوت می‌نماید با شرکت در مراسم حماسی مبارزه با استکبار جهانی به آمریکا و مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق بشر ثابت کنند که ملت ایران تا آخر در راه دفاع از عزت، استقلال و دستاوردهای انقلاب اسلامی پشت سر مقام معظم رهبری ایستاده و هرگز از اصول و حقوق مسلم خود عقب‌نشینی نخواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet