حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 10:06:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بائوج لاهوتی:

بخش خودمالکی مسکن مهر نباید متوقف شود

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:ایراداتی که وزیر راه شهرسازی به مسکن مهر وارد می داند تا اندازه ای درست است اما از اساس ایرادات مسکن مهر ایراداتی نیستند که قابل رفع نبوده و وزیر راه وشهرسازی دستور داده اند که حتی بخش خودمالکی مسکن مهر نیز متوقف شود.
بخش خودمالکی مسکن مهر نباید متوقف شود عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:ایراداتی که وزیر راه شهرسازی به مسکن مهر وارد می داند تا اندازه ای درست است اما از اساس ایرادات مسکن مهر ایراداتی نیستند که قابل رفع نبوده و وزیر راه وشهرسازی دستور داده اند که حتی بخش خودمالکی مسکن مهر نیز متوقف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42922.jpg بخش,خودمالکی,مسکن,مهر,نباید,متوقف,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مهرداد بائوج لاهوتی،عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به تصمیم وزیر راه وشهرسازی برای توقف طرح مسکن مهر گفت: البته تصمیم دولت در زمان فعلی بر این است که پروژه جدیدی در خصوص این طرح اجرا نشود و تمامی پروژه هایی که در حال حاضر در دست اقدام هستند توسط دولت یازدهم به اتمام می رسند.

نماینده مردم  لنگرود در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:مسکن مهر از دو بخش تامین زمین توسط دولت و خودمالکی تشکیل می شد و از 6 میلیون واحد مسکن مهر ، 2 میلیون آن به وسیله تامین زمین از جانب دولت انجام می شد و 4 میلیون آن را نیز مالک زمین می آورد.

بائوج لاهوتی  تصریح کرد:ایراداتی که وزیر راه شهرسازی به این طرح وارد می دانند تا اندازه ای درست است اما از اساس ایرادات مسکن مهر ایراداتی نیستند که قابل رفع نباشد.

وی ادامه داد: وزیر راه وشهرسازی دستور داده اند که حتی بخش خودمالکی مسکن مهر نیز متوقف شود  که این مسئله خود جای بحث دارد و نباید این دستور داده می شد.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) با عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که در صورتی که وزیر تصمیم به دستور توقف مسکن مهر را دارد، باید پیشنهاد جدیدی به عنوان جایگزین نیز مطرح کند، گفت:ما سالیانه حدود یک تا یک و نیم میلیون واحد مسکن در کشور نیاز داریم و دولت باید توضیح دهد که به چه صورت می خواهد این نیاز را تامین کند./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet