هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوبخت:

تنها بخشی از هزینه دستگاه‌ها مربوط به حقوق و دستمزد است

سرویس صحن
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: اعتبارات هزینه ای در تقسیم بندی کلی بخشی برای حقوق و دستمزد است و هزینه بسیاری از دستگاه ها در سایر موارد تخصیص پیدا می‌کند.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 10:47
تنها بخشی از هزینه دستگاه‌ها مربوط به حقوق و دستمزد است معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: اعتبارات هزینه ای در تقسیم بندی کلی بخشی برای حقوق و دستمزد است و هزینه بسیاری از دستگاه ها در سایر موارد تخصیص پیدا می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/44158.jpg تنها,بخشی,از,هزینه,دستگاه‌ها,مربوط,به,حقوق,و,دستمزد,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدباقر نوبخت در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی لایحه اصلاح بودجه 1392 کل کشور در واکنش به پیشنهادی مبنی بر اجازه ندادن به دولت برای جبران کسری اعتبارات دستگاه های اجرایی برای تأمین هزینه های اجتناب ناپذیر پرسنلی (حقوق و مزایا) با رعایت محدودیت های جابجایی اعتبارات هزینه ای گفت: اگر نماینده پیشنهاد دهنده الطفات داشته باشد که اگر این پینهاد رأی بیاورد چه اتفاقی خواهد افتاد حتماً پیشنهاد خود را پس خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: الطفات دارید که اعتبارات هزینه ای در یک تقسیم بندی بخشی برای حقوق و دستمزد که تحت بند (و) از آن استفاده می شود و دیگری نیز در بخش سایر استفاده می شود.

نوبخت افزود: هزینه بسیاری از دستگاه ها در حقوق و دستمزد نیست وظایفی که ما به آنها محول کردیم در بخش سایر است، به عنوان مثال کمیته امداد حضرت امام(ره) بخش اندکی از اعتباراتی که در اختیار آن قرار می دهیم برای حقوق و دستمزد استفاده می شود اما بقیه اعتبارات در جهت حمایت از اقشار نیازمند هزینه می شود.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: وقتی اعتباراتی به بهزیستی و بنیاد شهید اختصاص می یابد بخش اندکی از این اعتبارات هزینه ای مربوط به حقوق کارکنان بنیاد شهید است و بقیه اعتبارات باید در مسیر جاری به اموری که قانون به بنیاد شهید محول شده هزینه شود.

وی گفت: پیشنهاد نماینده محترم خواهان این است که بنیاد شهید تنها نسبت به پرداخت حقوق کارکنان خود عمل کند و سایر اموری که باید برای خانواده های شهدا و افرادی که تحت پوشش کمیته امداد(ره) یا مستمری بگیر هستند رعایت نشود که قطعاً نمایندگان خواهان این موضوع نیستند.

معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور همچنین گفت: برای بخش دفا ع تمام هزینه هایی که برای سربازان اعم ازلباس، پوتین، جیره و غیره در قالب سایرقرار گرفته است و چند روز گذشته طی صحبتی که با مسئولان دفاعی داشتیم کاملا با بودجه خود در این امور با مشکل مواجه هستند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000