هدر موبایل
1392/08/12 11:14:28
سرویس صحن
نوبخت در موافقت با پیشنهاد حذف الحاق تبصره ها:

تبصره های الحاقی بودجه 92 در بودجه سال آینده لحاظ می‌شود

معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در موافقت با پیشنهاد حذف تبصره های الحاقی مصوب لایحه اصلاحیه بودجه سال ۹۲، گفت: بدون شک تمام تبصره های الحاقی در بودجه سال ۹۳ لحاظ می‌شود.
تبصره های الحاقی بودجه 92 در بودجه سال آینده لحاظ می‌شود معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در موافقت با پیشنهاد حذف تبصره های الحاقی مصوب لایحه اصلاحیه بودجه سال 92، گفت: بدون شک تمام تبصره های الحاقی در بودجه سال 93 لحاظ می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44158.jpg تبصره,های,الحاقی,بودجه,92,در,بودجه,سال,آینده,لحاظ,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدباقرنوبخت در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی لایحه اصلاح بودجه سال 92، افزود: عدم تحقق منابع پیش بینی شده انضباط مالی باعثتقدیم لایحه اصلاحیه به مجلس شد.

وی ادامه داد: 2 نکته برای ما در این اصلاحیه مهم بود که نمایندگان به آن توجه کردند اول بحث مکانیزم تخصیص در خصوص عمرانی ها بود که نظر دولت اقدام نشد و بحث دیگر در خصوص افزایش منبعی جدید از محل 6 درصد صندوق توسعه بود که بتوانیم طرح های عمرانی و تملک دارایی هایی را که نمایندگان خواهان اتمام و اجرای آن بودند انجام دهیم که مجلس نیز آن را در اختیار دولت قرار نداد.

سخنگوی دولت تأکید کرد: بدون شک اگر می توانستیم امکان تخصیص را داشته باشیم قطعا لایحه بودجه تقدیم نمی شد زیرا آذر ماه سال جاری لایحه بودجه سال 93 را تقدیم مجلس می کردیم.

نوبخت گفت: به طور حتم پیشنهاداتی که نمایندگان یا کمیسیون ها به عنوان الحاقی برای بودجه دارند در بودجه سال 93 لحاظ می شود و مجلس نیز فرصت دارد تا به آن رسیدگی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet