هدر اصلی
1392/08/12 09:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

مسئولان جمهوری اسلامی از سی سال پیش نسبت به شنود آمریکایی‌ها هشیار بوده‌اند

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:مسئولان جمهوری اسلامی از سی سال پیش که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید نسبت به شنود آمریکایی ها هشیار بوده اند و این دوستان خود آمریکایی ها بودند که به آن ها اعتماد داشتند و هزینه این اعتماد بیجا را نیز پرداخت کردند.
مسئولان جمهوری اسلامی از سی سال پیش نسبت به شنود آمریکایی‌ها هشیار بوده‌اند رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:مسئولان جمهوری اسلامی از سی سال پیش که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید نسبت به شنود آمریکایی ها هشیار بوده اند و این دوستان خود آمریکایی ها بودند که به آن ها اعتماد داشتند و هزینه این اعتماد بیجا را نیز پرداخت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/42725.jpg مسئولان,جمهوری,اسلامی,از,سی,سال,پیش,نسبت,به,شنود,آمریکایی‌ها,هشیار,بوده‌اند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علاالدین بروجردی  درخصوص شنود اطلاعاتی توسط آمریکا از شهروندان ایرانی گفت:اصل بر تلفن ها این نکته است و مسئولان به این نکته توجه دارند که تلفن ها در معرض شنود است و دشمنان در این زمینه پیوسته به دنبال این هستند که از همه امکانات خود برای کسب اطلاعات استفاده کنند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: شنود تلفن مسئولان اروپایی با توجه به این که هم پیمانان آمریکا هستند ،اصل مهم جمهوری اسلامی ایران مبنی بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکایی ها را بعد از گذشت سه دهه ثابت نمود.
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شنود تلفنی مسئولان کشورهای اروپایی توسط آمریکا نشان داد که ایالات متحده آمریکا در قالب هیچ قانونی در دنیا فعالیت نمی کند و تنها و تنها منافع خود را در نظر دارد.
 
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به شنود تلفنی رهبران کشورهای هم پیمان آمریکا توسط دستگاه های اطلاعاتی این کشور تاکید مرد: در این زمینه زمانی که  آمریکا به هم پیمانان خود رحم نمی کند طبیعی است که به انقلاب اسلامی و ملت ایران نیز رحم نمی کنند و شنود تلفن ایرانیان از جانب آنان غیر ممکن نیست.
 
ارائه بسته های پیشنهادی در مذاکرات هسته ای نشان از حسن نیت ایران است
 
بروجردی با اشاره به ارائه بسته های پیشنهادی در مذاکرات از جانب ایران گفت:ارائه بسته های پیشنهادی از جانب ایران در دوره های مختلف مذاکرات نشان دهنده این است که جمهوری اسلامی ایران به کار خود در چهارچوب قوانین بین المللی مطمئن استو
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «جمهوریت»،رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: علاوه بر این ارائه این بسته ها نشان می دهد که ایران حسن نیت دارد تا با طرف مذاکره به یک راه حل برسد به همین دلیل به صورت فعال در مذاکرات حاضر شده و پیشنهاد ارائه می دهد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet