خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 12:09:37
سرویس صحن
افخمی در نطق میان‌دستور:

دولت تدبیر و امید مشکلات معیشتی مردم را حل کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مسئولان دولت تدبیر و امید در رفع مشکلات معیشتی اقشار مختلف مردم به‌خصوص قشر آسیب‌پذیر جامعه تلاش بیشتری کنند.
دولت تدبیر و امید مشکلات معیشتی مردم را حل کند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مسئولان دولت تدبیر و امید در رفع مشکلات معیشتی اقشار مختلف مردم به‌خصوص قشر آسیب‌پذیر جامعه تلاش بیشتری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/44552.jpg دولت,تدبیر,و,امید,مشکلات,معیشتی,مردم,را,حل,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهروز افخمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 آبان‌ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود گفت: ماه محرم ماه عزای حسینی را تسلیت می‌گویم و همچنین به ریاست مجلس و هیات همراه که اخیراً از سفر به کشور چین بازگشته‌اند خیرمقدم عرض می‌کنم.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی افزود: روز 13 آبان را امسال نیز مانند سال‌های گذشته گرامی می‌داریم و درخصوص اهمیت این روز بزرگ می‌گویم که حضرت امام خامنه‌ای فرمودند «13 آبان نماد طمع‌ورزی آمریکا و روح تعدی استکبار نسبت به ملت‌ها است». این موضوع را باید همواره در حافظه تاریخی مردم ایران حفظ کنیم.

افخمی ادامه داد: فرزندان انقلاب اسلامی روز 13 آبان را گرامی خواهند داشت و باید در این زمینه گفت خوشبختانه امروز تمامی مردم دنیا، اروپا و حتی خود آمریکا به جاسوس‌خانه بودن سفارتخانه‌های آمریکا در کشورهای مختلف اذعان دارند، لذا باید مردم امسال دراین راهپیمایی باشکوه‌تر از همیشه شرکت کنند.

وی افزود: دولت اسلامی و کلیه مسئولان آن باید در هر شرایطی به وضعیت حداقلی معیشتی اقشار مختلف مردم به‌خصوص قشرهای آسیب‌پذیر جامعه رسیدگی کنند چرا که توصیه حضرت امام (ره) به مسئولان بوده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:از وزارت جهاد کشاورزی برای چندمین بار می‌خواهم جهت رفع کاستی‌هایی که در توسعه کشاورزی در سنوات گذشته اتفاق افتاده است، بیشتر تلاش کند. همچنین از وزارت راه و شهرسازی می‌خواهم درخصوص رسیدگی به راه ملکان و نواقص محور میاندوآب به سرسبز با توجه به تلفات فوتی که داشته بیشتر رسیدگی کند.

افخمی تصریح کرد: از وزارت نیرو می‌خواهم درخصوص تسریع در رفع نابسامانی‌هایی که در دشت ملکان وجود دارد اقدامات لازم را مبذول دارد، همچنین از وزارت صنعت، معدن وتجارت می‌خواهم در تکمیل صنایع ذوب‌آهن این شهرستان رسیدگی بیشتری لحاظ کند تا مشکل بیکاری حل شود و در پایان از دولت تدبیر و امید می‌خواهم که به رفع مشکلات معیشتی مردم توجه کند و همچنین از مردم شریف ایران می‌خواهم که باوقارتر از همیشه در راهپیمایی 13 آبان‌ماه امسال شرکت کنند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet