خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 12:32:25
سرویس صحن
افتخاری در تذکر شفاهی:

روز 13 آبان به عنوان روز نفی استکار جهانی نامگذاری شود

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ازمسئولان می خواهم با رایزنی های لازم روز ۱۳ آبان را به عنوان روز نفی استکبار جهانی نامگذاری کنند.
روز 13 آبان به عنوان روز نفی استکار جهانی نامگذاری شود عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ازمسئولان می خواهم با رایزنی های لازم روز 13 آبان را به عنوان روز نفی استکبار جهانی نامگذاری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/50941.jpg روز,13,آبان,به,عنوان,روز,نفی,استکار,جهانی,نامگذاری,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، لاله افتخاری در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور و هیأت دولت افزود: مشکلات حوزه انتخابیه اینجانب باید به صورت پروژه ای و به صورت آمایشی سرزمین و سرانه جمعیتی برنامه ای برای رفع مشکلات تدارک دیده شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهرستان تهران علی رغم جمعیت از اکثریت ادارات مستقل بی بهره است و انتظار داریم اقدام سریع در جهت رفع این معضل انجام گیرد.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه ما در آستانه روز 13 آبان هستیم انتظار داریم هم شعار مرگ بر آمریکا که درواقع نفی استکبار است و ریشه قرآنی دارد و با فطرت انسان ها همسو است امسال پررنگ تر از قبل مطرح شود.

عضو کمیسیون فرهنیگ گفت: اگر روزی که در کشورمان لانه جاسوسی را تسخیر کردیم دنیا پیاممان را می گرفت امروز جهان به لانه جاسوسی آمریکا تبدیل نمی شد لذا ضمن دعوت همکاران به حضور پرشور مردم در مراسم 13 آبان از مسئولان می خواهم با رایزنی های لازم این روز را با نام روز نفی استکبار جهانی اعلام کنند و این شعار را در کل جهان منتشر کنند تا جلوی فرصت طلبی های استکبار جهانی گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet