خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 13:19:26
سرویس صحن
زاهدی در تذکر شفاهی:

مدیریت استان کرمان هر چه سریعتر تعیین شود

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: از دولت تدبیر و امید انتظار است هر چه سریعتر تکلیف مدیریت استان کرمان را مشخص کند.
مدیریت استان کرمان هر چه سریعتر تعیین شود رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: از دولت تدبیر و امید انتظار است هر چه سریعتر تکلیف مدیریت استان کرمان را مشخص کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42721.jpg مدیریت,استان,کرمان,هر,چه,سریعتر,تعیین,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی،  در تذکر شفاهی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه شهدای دانشجو و دانش آموز 13 آبان گفت: شهدایی که در راه مبارزه با استکبار و دفاع از آرمان های بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی جان باختند تا خط بطلانی بر رژیم ستم شاهی به عنوان نماد حضور آمریکا در نقاط مختلف کشور قبل انقلاب و اجرایی کند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: این خط سرح انقلاب در بهمن 57به بار نشست و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت.

وی ادامه داد: جای دارد از دانشجویان خط امام(ره) که حماسه 13 آبان را در افشاگری های جاسوسی آمریکائیان به جهانیان ارائه دادند تشکر و قدردانی نماییم.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه دانشجویان انقلاب اسلامی همواره در اجرای فرامین امام راحل و رهبر معظم انقلاب پای به کار بودند تصریح کرد: در آستانه ماه محرم، تاسوعا و عاشورای حسینی بار دیگر اعلام انزجار خود رااز خوی استکباری آمریکا اعلام و همه با هم با حضور در مراسم براعت از استکبار پیام مرگ بر آمریکای خویش را اعلام می نمایم.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در پایان از دولت تدبیر و امید انتظار است هر چه سریعتر تکلیف مدیریت استان کرمان را مشخص نماید تا تأخیر در آن موجب سستی در دستگاه های اجرایی استان کرمان نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet