حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 13:47:31
سرویس سیاسی
بهروز نعمتی به خانه ملت خبر داد:

وزیر پیشنهادی ورزش یکشنبه آینده در فراکسیون رهروان ولایت/ رایزنی برای دیدار با روحانی

نائب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس از حضور وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در فراکسیون مطبوع خود خبر داد و گفت: فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با وزیر اقتصاد و خارجه نیز نشستهایی را برگزار می‌کند.
وزیر پیشنهادی ورزش یکشنبه آینده در فراکسیون رهروان ولایت/ رایزنی برای دیدار با روحانی نائب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس از حضور وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در فراکسیون مطبوع خود خبر داد و گفت: فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با وزیر اقتصاد و خارجه نیز نشستهایی را برگزار می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43332.jpg وزیر,پیشنهادی,ورزش,یکشنبه,آینده,در,فراکسیون,رهروان,ولایت/,رایزنی,برای,دیدار,با,روحانی Icana

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره حضور نصرالله سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: روز شنبه یا صبح  یکشنبه هفته آینده وزیر پیشنهادی وزیر ورزش و جوانان برای تشریح برنامه‌های خود به فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت می‌آید.

نماینده مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با سران سه‌قوه گفت: رایزنی‌های با دفتر رئیس جمهور و مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور انجام شده و منتظر پاسخ دکتر روحانی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه زمان دیدار فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با سران سه قوه مشخص نیست، ادامه داد: به احتمال قوی دیدار فراکسیون با رئیس جمهور بعد از تاسوعا و عاشورای حسینی خواهد بود و پس از دیدار با رئیس قوه مجریه اعضای فراکسیون دیداری با رئیس قوه قضائیه خواهند داشت و در مرحله آخر با رئیس مجلس دیدار می‌کنند.

نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با  تاکید بر اینکه این فراکسیون نگاه ویژه‌ای برای برگزاری جلسات با وزرا درباره موضوعات روز دارد افزود: با توجه به اینکه مذاکرات ایران و گروه 1+5 را در پیش داریم با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و در مباحث اقتصادی با علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی جلساتی را خواهیم داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet