حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 14:45:04
سرویس سیاسی
نعیمی رز:

13 آبان، نقطه عطف مبارزه ملت ایران با شیطان بزرگ است

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه مواضع دوگانه آمریکا نسبت به ایران افزایش یافته، گفت: ۱۳ آبان، نقطه عطف مبارزه ملت ایران با شیطان بزرگ است.
13 آبان، نقطه عطف مبارزه ملت ایران با شیطان بزرگ است سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه مواضع دوگانه آمریکا نسبت به ایران افزایش یافته، گفت: 13 آبان، نقطه عطف مبارزه ملت ایران با شیطان بزرگ است. https://cdn.icana.ir/d/019/43117.jpg 13,آبان،,نقطه,عطف,مبارزه,ملت,ایران,با,شیطان,بزرگ,است Icana

صفر نعیمی رز در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره حادثه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا درایران، گفت: چگونگی این اتفاق دلایل بسیاری دارد، آمریکایی ها در سفارتخانه خود اقدامات مخربانه ای علیه ملت ایران انجام دادند که مدارک واسناد آن در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ضبط شده است.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه درطی سال های فعالیت این سفارتخانه مدارک و مواردی مشاهده شد که همه حکایت از جاسوسی های آمریکای جنایت کار در کشورمان بود.دانشجویان با تحقیق های فراوان دریافتند که شیطنت های آمریکا نه تنها ازطریق عوامل آنها در داخل ایران صورت می گیرد بلکه  کارکنان سفارتخانه آمریکا هم در این راستا فعالیت های بسیاری را انجام می دهند که خوشبختانه با اقدام صحیح دانشجویان این مقر جاسوسی برای همیشه تعطیل شد.

وی تصریح کرد: دولتمردان آمریکا ازابتدای پیروزی انقلاب، زنجیره بی اعتمادی ملت ایران نسبت به رفتارهای خود را افزایش داده اند، زیرا پس از سخیر سفارتخانه آمریکا، اتفاقات دیگری ازجمله تهدید به آزادی گروگان های آنها در ایران، واقعه طبس، سقوط هواپیمای مسافربری، کمک به دولت صدام در جنگ تحمیلی 8 سال دفاع مقدس از سوی آمریکا بوجود آمد که روند بی اعتمادی ایران به آمریکا را تا کنون تغییر نداده است.

سخنگوی فراکسیون رهروان مجلس با تاکید  براینکه درحال حاضر خسارات وارده ناشی از شیطنت های آمریکا کمتر از گذشته نیست، بیان کرد: مقامات آمریکایی از دوران ریاست جمهوری کارتر تاکنون با دروغ گویی ها و مواضع دوگانه خود علیه ملت ایران دیواربی اعتمادی را بلندتر کرده و هیچ گاه حاضر به تغییررویکرد خود نسبت به  دیپلماسی مقامات دولت های ایران نشدند. اما می توان گفت که تسخیر لانه جاسوسی نقطه عطف  مبارزه ملت ایران با شیطان بزرگ است.

نعیمی افزود: متاسفانه آمریکا با ابزار زور خواهان اعمال خواسته های خود بر علیه ملت ایران است، به عبارت بهتر آمریکا هم پای میزمذاکره نشسته  وهم خواسته های خود را تحمیل می کند.البته جمهوری اسلامی هم در این راستا ازمذاکره و شعار مرگ بر آمریکا توام استفاده می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: به مواضع آمریکا درخصوص ایران تنها در شرایطی می توان اعتماد کرد که  این کشور در برخورد با ایران مستقل عمل کند، این درحالی است که آمریکا از جایی دستور می گیرد که نه حکومت بوده و نه دولت مستقلی است.بلکه یک رژیم غاصب بوده که با هیچ اقدامی ماهیت جعلی و نامشروع آن عوض نمی‌شود.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet