هدر موبایل
1392/08/12 15:31:11
سرویس اجتماعی

طرح دو فوریتی برای ممنوعیت دولت در استفاده از نیروهای بازنشسته/ 202 نماینده امضا کردند

عضو کمیسیون صنایع و معادن از با بیان لزوم استفاده از جوانان در دولت، گفت: طبق یک طرح دو فوریتی که به امضای ۲۰۲ نماینده رسیده و به زودی در صحن علنی مجلس ارائه می‌شود، دولت نمی‌تواند از نیروهای بازنشسته به عنوان معاونان وزیر و استانداران استفاده کند.
طرح دو فوریتی برای ممنوعیت دولت در استفاده از نیروهای بازنشسته/ 202 نماینده امضا کردند عضو کمیسیون صنایع و معادن از با بیان لزوم استفاده از جوانان در دولت، گفت: طبق یک طرح دو فوریتی که به امضای 202 نماینده رسیده و به زودی در صحن علنی مجلس ارائه می‌شود، دولت نمی‌تواند از نیروهای بازنشسته به عنوان معاونان وزیر و استانداران استفاده کند. https://cdn.icana.ir/d/019/44586.jpg طرح,دو,فوریتی,برای,ممنوعیت,دولت,در,استفاده,از,نیروهای,بازنشسته/,202,نماینده,امضا,کردند Icana

سید هادی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت توضیح داد: 202 نفر از نمایندگان مجلس طرحی را امضا کرده‌اند که به موجب آن دولت حق ندارد از بازنشسگان به عنوان معاونان وزیر و استانداران استفاده کند.

نماینده مردم قائم‌شهر سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی گفت: کشور ما یک کشور جوان و مملو از پتانسیل‌های جوانی است و دولت‌های گذشته از این نیروها استفاده و به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کرده‌اند، اما دولت آقای روحانی تلاش می‌کند از نیروهای بازنشسته استفاده کرده و جوان‌گرایی را کمتر مورد توجه قرار می‌دهد.

وی افزود: طی جلسه‌ای که امروز با محمد حسین فرهنگی، عضو هیأت رئیسه برگزار می‌شود موضوع این طرح دو فوریتی مورد بررسی قرار گرفته و تأکید خواهد شد که این طرح هر چه زودتر به صحن علنی برود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet