حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 14:51:32
سرویس سیاسی
خجسته در پیامی به‌ مناسبت یوم‌الله 13 آبان:

آمریکا هیچ‌گاه و در هیچ عرصه‌ای قابل اعتماد نبوده است

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد.
آمریکا هیچ‌گاه و در هیچ عرصه‌ای قابل اعتماد نبوده است رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور به مناسبت یوم‌الله 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43369.jpg آمریکا,هیچ‌گاه,و,در,هیچ,عرصه‌ای,قابل,اعتماد,نبوده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در پیام امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی آمده است: یوم الله سیزدهم آبان ماه نقطه عطفی است که استراتژی ملی استبدادستیزی  انقلابیون ایرانی را به استراتژی کلان استبدادستیزی بین المللی پیوند می دهد. ملتی که طعم آزادی و آزادگی را با تمام وجود چشیده است نمی تواند در سطح بین المللی استبداد و زورگویی قدرتهای بزرگ را ذره ای تحمل کند. از این رو، راه سختی را که ایران آغاز کرده است، در طول این سی و چند سال همواره تداوم داشته است.
 13 آبان روز پیروزی و سربلندی ملت ایران و ندامت و یأس برای دشمنان ایران اسلامی است که از انجام هیچ گونه عملی جهت تخریب ایران کوتاهی نکردند؛ اما به لطف الهی هیچ‌گاه نتوانستند کوچک‌ترین خدشه‌ای در مسیر انقلاب بزرگ مردم ایران ایجاد کنند.
امسال نیز در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی یوم الله سیزده آبان ماه رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است و باید به دشمن متذکر شد که طرح نرمش قهرمانانه از سوی مقام معظم رهبری هرگز به معنای تسلیم و سازش محض در مقابل استکبار جهانی نیست، بلکه تغییر استراتژی های نظام جمهوری اسلامی ایران برای دست یابی حقوق خود و از بین بردن توطئه های آمریکا برای اسلام هراسی بوده و خیال واهی چشاندن جام زهر را به ملت و رهبر از سرخود دورکند.
شرکت عموم مردم همیشه هوشیار و آگاه ملت ایران اسلامی در راهپیمایی 13 آبان امسال بیش از گذشته و سر دادن شعار قرآنی مرگ بر آمریکا به صورت یکپارچه به جهانیان ثابت می‌کند که آمریکا هیچ‌گاه و در هیچ عرصه‌ای قابل اعتماد نبوده و دشمنی اساسی این کشور با تفکر و دین اسلام است بنابراین چنین کشور خود برتر بینی چون آمریکا هرگز لیاقت صلح را نخواهد داشت.
مسئله مذاکرات ایران با 1+5 به عنوان دور جدیدی از نبرد دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران یک مسئله است و ابراز خشم و نفرت ملت ایران از تجاوزات دولت آمریکا و ظلمی که به ملت طی نیم قرن اخیر کرده است بحث دیگر است.
غرب و به ویژه آمریکا باید بدانند ادامه تحریم‌ها و تهدیدها فایده‌ای جز افزودن بر نفرت ملت ایران علیه تجاوزات استکبار جهانی ندارد. ملت طی سه دهه گذشته زیستن بدون آمریکا و حتی زیستن در ستیز با آمریکا و مقاومت را پذیرفته است و هر روز قدرتمند‌تر از گذشته در صحنه‌های جهانی و منطقه‌ای حضور پیدا می‌کند.
نمایندگان مردم در خانه ملت در کنار ملت ایران در یوم‌الله 13 آبان به خیابانها خواهند آمد و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر خواهند داد. امیدواریم راهپیمایی امسال پیامهای روشنی برای دشمنان نظام داشته باشد و آنها را از ادامه خصومت با ملت ایران پرهیز دهد./
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet