حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 16:12:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلیمی مطرح کرد

تقدیر از رسانه ملی به پاس نمایش چهره واقعی آمریکا در آستانه13 آبان

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از صداوسیما به پاس به تصویر کشیدن چهره واقعی آمریکا تلاش کرد.
تقدیر از رسانه ملی به پاس نمایش چهره واقعی آمریکا در آستانه13 آبان نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از صداوسیما به پاس به تصویر کشیدن چهره واقعی آمریکا تلاش کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44067.jpg تقدیر,از,رسانه,ملی,به,پاس,نمایش,چهره,واقعی,آمریکا,در,آستانه13,آبان Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات مثبت رسانه ملی در به تصویر کشیدن چهره واقعی آمریکا از رسانه ملی به پاس این اقدام قدردانی کرد.

وی با تاکید بر اینکه صدا و سیما باید اسناد جنایت آمریکا را بارها و بارها پخش کند، تصریح کرد: اگر امروز عده‌ای معتقدند آمریکایی‌ها به فکر منافع ایران هستند، بهتر است نگاهی به این جنایات بیندازند.

این نماینده مردم در خانه ملت با اشاره به حمایت آمریکا از گروه‌های تروریستی مخالف ایران، خاطرنشان کرد:‌همین گروه‌ها طی سال‌های اخیر اقدامات فراوانی علیه کشور و مردم ایران انجام دادند.

سلیمی با تاکید بر اینکه جنایت آمریکایی‌ها برای تمامی مردم ایران عیان شده است، خاطرنشان کرد:‌ما امروز باید این جنایات را به مردممان و به خصوص نسل‌های سوم وچهارم به تصویر بکشیم تا آنها از ماهیت واقعی آمریکا آگاه شوند.

به گزارش فارس،وی از برخی مدعیان برقرار رابطه با آمریکا انتقاد کرد و گفت: اگر امروز بحث مذاکره مطرح می‌شود بایستی در چارچوب منافع نظام و خواست مقام معظم رهبری باشد و نباید عده‌ای در این مسیر به جای در نظر گرفتن منافع ملی ایران منافع طرف غربی را درنظر بگیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet