حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 16:15:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدتقی توکلی:

بحران آب،در برنامه تأمین آب شرکت‎های آب و فاضلاب است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: برای رفع مشکل آب عشایر باید دو شرکت آبفا و آبفار طرح ارائه بدهند.
بحران آب،در برنامه تأمین آب شرکت‎های آب و فاضلاب است عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: برای رفع مشکل آب عشایر باید دو شرکت آبفا و آبفار طرح ارائه بدهند. https://cdn.icana.ir/d/019/46318.jpg بحران,آب،در,برنامه,تأمین,آب,شرکت‎های,آب,و,فاضلاب,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمدتقی توکلی افزود: درحال حاضر فصل کوچ عشایر بوده و به سمت مناطق قشلاق می‎روند، با خشکسالی‎های سنوات اخیر منابع آب فروکش کرده و اکثر چشمه‎ها و قنواتی که تأمین آب مصرفی آنها را داشته اکثراً خشک شده‎اند.
 

وی با اشاره به اینکه بحران آب در برنامه تأمین آب شرکت‎های آب و فاضلاب است اضافه کرد: مسئولین اجرایی باید طرح یا پیشنهادی برای تأمین آب عشایر ارائه دهند تا بودجه‎ای برای آنها اختصاص داده شود.
نماینده مردم الیگودرز با اشاره به تشکیل کمیته آب ادامه داد: این کمیته می‎تواند پیشنهاد بودجه برای تأمین آب تمام بخش‎هایی که با مشکل آب مواجه هستند داشته باشند.
به گزارش ایسنا،رئیس فراکسیون آب مجلس تصریح کرد: تأمین آب مناطق دور دست نیاز به مطالعه دارد و اگر شرکت آبفا و آبفار برای مناطقی که مشکل آب دارند طرح ارائه ندهند در این بحث تأمین اعتباری صورت نمی‎گیرد./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet