هدر موبایل
1392/08/12 18:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دواتگری:

دفاع از حقوق ملت‌های حق مدار در برابر استکبار وظیفه ما است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که ملت‌های آزاده زیر فشار استکبارجهانی هستند نفرت از استکبار جهانی ادامه خواهد یافت.
دفاع از حقوق ملت‌های حق مدار در برابر استکبار وظیفه ما است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که ملت‌های آزاده زیر فشار استکبارجهانی هستند نفرت از استکبار جهانی ادامه خواهد یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/43194.jpg دفاع,از,حقوق,ملت‌های,حق,مدار,در,برابر,استکبار,وظیفه,ما,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مهدی دواتگری با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران و گروه 5+1 ادامه داد: فعالیت‌های دیپلماتیک دولت تا زمانی که در راستای سیاست های کلی نظام است مورد تایید همگان خواهد بود.
دواتگری افزود: این مذاکرات تنها در عرصه هسته‌ای است و بحث ما با آمریکا در چند جلسه قابل حل نخواهد بود.
وی اظهار کرد: ملت ایران رفتارهای متجاوزانه دولت آمریکا، دخالت در امور داخلی کشورها، تحریم‌ها ، کودتای 28 مرداد و اموال بلوکه شده در امریکا را همیشه به خاطر دارند.
به گزارش ایسنا،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حق‌مداری در هر زمانی سر لوحه کار ملت ما بوده است و دفاع از حقوق ملت های حق مدار در برابر استکبار جهانی در هر رنگ و لباسی که باشد وظیفه ما است./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet