شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1392/08/12 17:07:12
سرویس اقتصادی
جبارزاده در گفت وگو با خانه ملت:

حمایت از بخش خصوصی کلید توسعه کشور است

استاندار استان آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه حمایت از بخش خصوصی و بخش کارآفرینی کلید توسعه هر استانی است، گفت: با همدلی و هماهنگی می‌توان اهداف متعالی دولت تدبیر و امید را برای ارائه خدمت به مردم محقق کرد.
حمایت از بخش خصوصی کلید توسعه کشور است استاندار استان آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه حمایت از بخش خصوصی و بخش کارآفرینی کلید توسعه هر استانی است، گفت: با همدلی و هماهنگی می‌توان اهداف متعالی دولت تدبیر و امید را برای ارائه خدمت به مردم محقق کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/51027.jpg حمایت,از,بخش,خصوصی,کلید,توسعه,کشور,است Icana

اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با تأکید بر افزایش ارتباط و تعامل استانداری استان آذربایجان‌شرقی با نمایندگان مجلس، گفت:‌ من به‌عنوان یکی از نمایندگان ادوار مجلس اهمیت این‌گونه تعاملات را در حل مشکلات و مسائل می‌دانم، از این‌رو قرار است که جلسات مشترکی به صورت ماهانه میان استانداری با مجمع نمایندگان استان برگزار شود.

استاندار استان آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه با همدلی و هماهنگی می‌توان اهداف متعالی دولت تدبیر و امید را برای ارائه خدمت به مردم محقق کرد، افزود:‌ تغییر فضای موجود در جامعه، بازسازی اعتماد عمومی، برگرداندن روحیه نشاط به مردم گوشه‌ای برنامه‌های من در سمت استانداری آذربایجان شرقی است.

وی ادامه داد: به طور حتم بی‌اعتمادی و ناامیدی مردم حتی با وجود امکانات و منابع، اجرای طرح‌ها را با مشکل روبه‌رو می‌کند، از این رو بنا داریم که در میان مردم یک امید و باوری را ایجاد کنیم.

استاندار استان آذربایجان‌شرقی، با اعلام اینکه حمایت از بخش خصوصی و بخش کارآفرینی کلید توسعه هر استانی است، تصریح کرد: ‌امیدواریم بتوانیم در آینده از ظرفیت‌ها استان و جذب سرمایه‌های بخش خصوصی استفاده کنیم، از این رو ما تصمیم داریم که با این تفکر، استان آذربایجان شرقی را با کمترین بودجه عمومی دولت اداره کنیم، اما برای انجام زیرساخت‌ها و اجرای مقدماتی نیاز به کمک دولت داریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet