خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/13 06:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محجوب:

«مرگ بر آمریکا» همچنان پابرجاست

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد که در رابطه با آمریکایی‌ها نباید از مواضع خود عدول کنیم زیرا آنها همان حکومت ستمگر سابق هستند.
«مرگ بر آمریکا» همچنان پابرجاست نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد که در رابطه با آمریکایی‌ها نباید از مواضع خود عدول کنیم زیرا آنها همان حکومت ستمگر سابق هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/42831.jpg «مرگ,بر,آمریکا»,همچنان,پابرجاست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه امروز درباره سفارتخانه آمریکا یا همان لانه جاسوسی مطرح می‌شود نشانگر ظلم‌هایی است که آنها در حق کشور ما انجام داده‌اند.

وی با اشاره به خاطرات خود از زمان حضور آمریکایی‌ها در ایران تصریح کرد: ما در روزهای پس از انقلاب حضور آمریکایی‌ها را دیده‌ایم و عمل و رفتارشان را تجربه کرده‌ایم.

نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه نباید در گفت‌وگوهای خود هیچگاه از اصول عدول کنیم خاطرنشان کرد: ما نباید در مذاکرات با آمریکایی‌ها از مواضع خود و اصولمان عدول کنیم زیرا آنها همان حکومت ستمگر هستند.

به گزارش فارس،وی همچنین تصریح کرد: شعار مرگ بر آمریکا همچنان پابرجاست اما مسائل اینچنینی بیشتر به شعور مربوط است تا شعار؛ در مجموع ما بر این عقیده‌ایم که آمریکایی‌ها همان ستمگران پیشین هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet