هدر موبایل
1392/08/12 18:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فیاضی:

طبق بیانات رهبری دیپلمات‌های ایران بر مبنای حکمت مذاکره می کنند

نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس گفت: سخنان امروز رهبری ناظر بر این است که دیپلماسی خارج از قاعده عمل نخواهد کرد، اگر رهبری از روند مذاکرات اعلام خرسندی کردند باید به آن اعتماد کنیم.
طبق بیانات رهبری دیپلمات‌های ایران بر مبنای حکمت مذاکره می کنند نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس گفت: سخنان امروز رهبری ناظر بر این است که دیپلماسی خارج از قاعده عمل نخواهد کرد، اگر رهبری از روند مذاکرات اعلام خرسندی کردند باید به آن اعتماد کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/43353.jpg طبق,بیانات,رهبری,دیپلمات‌های,ایران,بر,مبنای,حکمت,مذاکره,می,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عبدالوحید فیاضی درخصوص اظهارات امروز رهبر انقلاب در منع سازشکار خواندن اعضای تیم مذاکره کننده ایران گفت: مذاکراتی که در حال انجام است مذبوحانه نبوده و بر محور حکمت است.
وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری سال ها پیش مطرح کردند ما در روابط خارجی خود حکمت، عزت و مصلحت را در نظر داریم بنابراین وقتی این محور را در نظر بگیریم جای نگرانی وجود ندارد.
 

فیاضی تصریح کرد: اگر رهبر انقلاب از روند مذاکرات ابراز خرسندی کردند باید به تیم مذاکره کننده اعتماد کنیم چرا که بی اعتمادی در این شرایط صواب نیست، هرچه اتفاق می افتد قطعا با منویات رهبری همراه خواهد بود.
 

به گزارش مهر،این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: تیم دیپلماسی کشورمان در شرایط فعلی خارج از قاعده توجه به منویات رهبری عمل نخواهد کرد که سخنان امروز ایشان هم ناظر بر همین مسئله است./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet