هدر موبایل
1392/08/12 19:47:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلیلی:

ملت و دولت در کنار هم مراسم 13 آبان را برگزار می کنند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در حمایت از تیم مذاکره کننده ایران ثابت کرد رویه جدید دولت مخالف شعارها و روحیه استکبارستیزی مردم نیست.
ملت و دولت در کنار هم مراسم 13 آبان را برگزار می کنند عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در حمایت از تیم مذاکره کننده ایران ثابت کرد رویه جدید دولت مخالف شعارها و روحیه استکبارستیزی مردم نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/48530.jpg ملت,و,دولت,در,کنار,هم,مراسم,13,آبان,را,برگزار,می,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل جلیلی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در حمایت از تیم مذاکره کننده ایران گفت: دولت یازدهم برای عملی کردن سیاست های جمهوری اسلامی ایران در حوزه سیاست خارجی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری رویکرد و روش های جدیدی را با تکیه بر منافع ملی در دستور کار قرار دارد.
 

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از ابتدای انقلاب خوی استکباری ایالات متحده هزینه های زیادی را متوجه ملت ایران کرد و این امر موجب شد روحیه استکبارستیزی در ملت ایران نهادینه شود که نماد آن مقابله با آمریکا است.
 

وی اظهار داشت: امسال به دلیل رویه جدید دولت بعضاً برداشت می شد رویکرد دولت در سیاست خارجی مخالف شرایطی است که ملت ما در طول 35 سال گذشته در شعارها بیان کردند.
 

جلیلی با تاکید بر اینکه مردم همیشه پشتیبان سیاست های نظام و رویکردهایی هستند که به دنبال تامین منافع ملی است تصریح کرد: فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری تاکید بر این استراتژی بود که دولتمران به عنوان نیروهای خودی دیپلماسی ملی را دنبال می کنند و میان شعارهای مردم و سیاست های دولت تضادی وجود ندارد.
 

وی ادامه داد: پشتیبانی ملت برای افزایش قدرت دولت در مذاکرات قدرت چانه زنی مذاکره کنندگان ما را افزایش می دهد.
نماینده مردم مسجد سلیمان ادامه داد: مردم به دولت در پیشبرد سیاست های خود برای تامین منافع ملی با کمترین هزینه کمک می کنند لذا امسال ملت و دولت در کنار هم مراسم 13 آبان را برگزار می کنند.
 

به گزارش مهر؛برخی نمایندگان مجلس درآستانه 13 آبان سیاست های دولت را مخالف با روحیه استکبارستیزی ملت ایران عنوان می کردند اما مقام معظم رهبری در فرمایشاتشان اعلام کردند که نباید مذاکره کنندگان را سازشکار دانست،آنها ماموریت سختی را برعهده دارند و هیچکس نباید ماموری را که مشغول کاری است تضعیف کند. /
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet