خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 16:45:54
سرویس کمیسیون ها
در کمیسیون اجتماعی مجلس صورت گرفت،

ارایه طرح تشکیل سازمان مدیریت برنامه‌ریزی به صحن علنی/ موافقت کمیسیون اجتماعی با طرح بیمه اجتماعی فراگیر

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با بررسی بند آخر طرح تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور این طرح تصویب و برای مطرح شدن در صحن علنی مجلس فرستاده شد.
ارایه طرح تشکیل سازمان مدیریت برنامه‌ریزی به صحن علنی/ موافقت کمیسیون اجتماعی با طرح بیمه اجتماعی فراگیر سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با بررسی بند آخر طرح تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور این طرح تصویب و برای مطرح شدن در صحن علنی مجلس فرستاده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44647.jpg ارایه,طرح,تشکیل,سازمان,مدیریت,برنامه‌ریزی,به,صحن,علنی/,موافقت,کمیسیون,اجتماعی,با,طرح,بیمه,اجتماعی,فراگیر Icana

ایرج عبدی در گفت‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز(یکشنبه 12 آبان ماه)  کمیسیون اجتماعی توضیح داد: جلسه امروز کمیسیون اجتماعی به بررسی سه طرح اختصاص داشت که طرح اول به بررسی بیمه اجتماعی فراگیر اختصاص داشت.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی  گفت: طرح بیمه فراگیر اجتماعی با اکثریت آرا تصویب شد، که این طرح در راستای توجه به اصل 29 قانون اساسی و برنامه پنجم توسعه تدوین شده تا از پیری جمعیت جلوگیری کند.

وی افزود: در ادامه جلسه طرح تشکیل سازمان میراث فرهنگی به وزارت مورد بررسی قرار گرفت که طی این جلسه موافقان و مخالفان به اظهار نظر پرداختند، اما برای رأی‌گیری آماده نشد و مجددا به کارگروه مربوطه ارجاع داده شد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی تصریح کرد: بررسی ماده آخر طرح تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بود که با تصویب اعضای کمیسیون برای ارایه به صحن علنی آماده شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet