خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/08/13 05:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فلاحت پیشه:

13 آبان امسال همچنان شعارهای خاص خودش را خواهد داشت

کارشناس مسائل سیاسی معتقد است، هنوز دلایل کافی برای تغییر شعارهای مردم در ۱۳ آبان امسال عیله آمریکا دیده نشده و مردم امسال هم شعارهای همیشگی خود را سر خواهند داد.
13 آبان امسال همچنان شعارهای خاص خودش را خواهد داشت کارشناس مسائل سیاسی معتقد است، هنوز دلایل کافی برای تغییر شعارهای مردم در 13 آبان امسال عیله آمریکا دیده نشده و مردم امسال هم شعارهای همیشگی خود را سر خواهند داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43294.jpg 13,آبان,امسال,همچنان,شعارهای,خاص,خودش,را,خواهد,داشت Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حشمت الله فلاحت پیشه  با اشاره به روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اظهار داشت: 13 آبان امسال همچنان شعارهای خاص خودش را خواهد داشت و مردم ایران هنوز تغییری در سیاست های آمریکا علیه کشور خود ندیده‌اند که شعارهایشان را تغییر دهند.

به گفته این نماینده پیشین مجلس، شعارهای مردم علیه آمریکا در روز مبارزه با استکبار جهانی نشان دهنده نظر مردم نسبت به آمریکا است و در این مدت دلیلی برای تعدیل شعارهای مردم و تغییر رفتار آنها نسبت به آمریکا به وجود نیامده است.
وی افزود: هنوز تحریم های ناعادلانه علیه ایران ادامه دارد که آمریکا در راس کشورهایی است که سیاست ضد ایرانی و تحمیل فشار علیه ایران را دنبال می کنند.
 
این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: در طرف دیگر و به طور همزمان دولت سیاست های تنش زدایی خود را پیش می برد و به هر اندازه ای که آمریکا به صورت عملی از این سیاست ها استقبال کند از تنش های بین دو کشور کاسته خواهد شد.
فلاحت پیشه ادامه داد:هرچقدر تنش زدایی بین دو کشور با نتایج ملموس و عملی همراه باشد از عصبانیت مردم هم نسبت به کشور آمریکا کاسته می شود و شعارهای مردم علیه این کشور تغییر خواهد کرد.
 
وی یادآور شد: اگر مردم بدانند آمریکا به دنبال وقت کشی و تداوم سیاست های منفی خود به روال گذشته است همچنان به شعارهای ضد آمریکایی خود ادامه خواهند داد.
 
این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به این‌که هنوز نشانه ای از سوی آمریکا دیده نشده که قابل اعتماد بودن این کشور را نشان دهد، گفت: هنوز آمریکا اعتماد لازم را برای تجدید رابطه و یا حتی تنش زدایی با ایران ایجاد نکرده است.
وی با تاکید برتاثیرات روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بر روابط دیپلماسی شکل گرفته بین دو طرف، اظهار داشت: مسلما افرادی که مخالف تعدیل سیاست ها وموضع منفی آمریکا علیه ایران هستند سعی می کنند از این روز برای جلوگیری از تداوم مذاکرات استفاده کنند. /

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet