شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/08/12 17:23:23
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس صورت گرفت:

تصویب طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده

عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوع خود، گفت: در جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، برخی بندها و مواد طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در پایان کلیات این طرح به تصویب اعضای کمیسیون رسید.
تصویب طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوع خود، گفت: در جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، برخی بندها و مواد طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در پایان کلیات این طرح به تصویب اعضای کمیسیون رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/43239.jpg تصویب,طرح,جامع,جمعیت,و,تعالی,خانواده Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، گفت: در جلسه امروز(یکشنبه 12 آبان ماه) کمیسیون عمران مجلس، برخی بندها و  مواد طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در پایان کلیات این طرح به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، افزود: در جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس همچنین تبصره 2 ماده 96 قانون تملک اراضی نیز در دستور کاری اعضا قرار داشت، که در پایان، اصلاحیه پیشنهادی این موضوع به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

عضو کمیسیون عمران مجلس، خاطر نشان کرد: بر اساس این اصلاحیه، محدوده موسسات دولتی، سازمان‌های وابسته به آنها و نهادهای عمومی غیر دولتی اگر در مسیر اجرای طرح شهرداری قرار گیرند با تصویب شورای شهر و تایید موسسه استاندارد به شکل تهاتر و با حداکثر قیمت کارشناسی شده و اقساط بلند مدت در اختیار شهرداری‌ها قرار خواهند گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet