خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/08/12 17:26:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فتح الله حسینی:

13 آبان متعلق به جریان و گروه خاص نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: روز ۱۳ آبان توسط همه مردم پایه گذاری شده است و به جریان و یا گروه خاصی در کشور تعلق ندارد .
13 آبان متعلق به جریان و گروه خاص نیست عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: روز 13 آبان توسط همه مردم پایه گذاری شده است و به جریان و یا گروه خاصی در کشور تعلق ندارد . https://cdn.icana.ir/d/019/43287.jpg 13,آبان,متعلق,به,جریان,و,گروه,خاص,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛« فتح الله حسینی »درباره بزرگداشت روز 13 آبان افزود: مردم امسال با اقتدارتر از 34 سال گذشته پس از پیروزی انقلاب اسلامی در صحنه حاضر خواهند شد.

حسینی ادامه داد: یوم الله 13 آبان امروز به عنوان نماد عزت مندی و اقتدار جمهوری اسلامی در برابر نظام سلطه است و استکبار باید بداند که در رفتار خود تغییری ایجاد کند.
 
نماینده مردم قصر شیرین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسئله شنود مکالمات تلفنی برخی از سران کشورها توسط آمریکا ، اظهارداشت: زمانی که آمریکائی ها با دوستان خود چنین رفتاری را دارند چگونه باید به آنها اعتماد کرد.
 
حسینی گفت: این اقدامات نشانگر تناقض در اعمال و گفتار آمریکایی ها است و نشان می دهد که صداقت در میان آنها بی معنی است.
 
وی افزود: ملت ایران تا زمانی که چنین رفتارهایی را از آمریکا مشاهده کند و نشانی از صداقت در رفتارها و گفتار آنان در حوزه تحریم های ناحق نبیند از موضع خود عقب نخواهد نشست.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا مطمئن باشد تا زمانی که اطمینان از سوی آنان برای جمهوری اسلامی ایران فراهم نشود تحت هیچ شرایطی از شعار مرگ بر آمریکا عقب نشینی نخواهد کرد.
 
به گزارش ایرنا،حسینی تصریح کرد: 13 آبان از ارزشهای به یادگار مانده از بنیانگذار جمهوری اسلامی است و از اذهان مردم هرگز فراموش نخواهد شد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet