حلول ماه ربیع الاول
1392/08/13 04:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یوسفیان ملا:

مذاکرات هسته ای در چارچوب نظرات رهبر معظم انقلاب صورت گرفته است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: مذاکرات هسته ای در چارچوب نظرات رهبر معظم انقلاب صورت گرفته است.
مذاکرات هسته ای در چارچوب نظرات رهبر معظم انقلاب صورت گرفته است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: مذاکرات هسته ای در چارچوب نظرات رهبر معظم انقلاب صورت گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg مذاکرات,هسته,ای,در,چارچوب,نظرات,رهبر,معظم,انقلاب,صورت,گرفته,است Icana

 به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عزت الله یوسفیان ملاءˈافزود: سیاست گذاری رسمی مذاکرات ایران با 1+5 با نظر رهبر معظم انقلاب صورت می گیرد و تیم مذاکره کننده بنا بر این سیاست گذاری ها در مذاکرات حضور می یابند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ضمن مثبت دانستن مذاکرات ایران با 1+5 اظهار داشت: مذاکرات این دور 1+5 با ایران روند بسیار خوبی را طی کرده است.
 
وی در مورد محرمانه ماندن این مذاکرات گفت: همیشه روند به این گونه است که محتوای کامل مذاکرات منتشر نمی شود و تنها بخشی و به صورت کلی از محتوای مذاکرات منتشر می شود.
 
یوسفیان ملاء ادامه داد: محرمانه ماندن مذاکرات موضوع طبیعی است فقط اشتباه این بود که عده ای این موضوع را برجسته کردند در حالی که همیشه محتوای مذاکرات باید محرمانه باشد.
 
به گزارش ایرنا،حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب روز یکشنبه در دیدار پرشورهزاران نفر از دانش آموزان و دانشجویان در آستانه یوم الله 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و نیز دور جدید مذاکرات ایران و گروه 1+5، فرمودند: هیچکس نباید مجموعه مذاکره کنندگان ما را سازشکار بداند، اینها بچه های خود ما و بچه های انقلابند و یک ماموریت سختی را برعهده دارند و هیچکس نباید ماموری را که مشغول کاری است، تضعیف کند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کردند: همانطور که در مشهد هم گفتم، به مذاکره خوشبین نیستم، ولی باذن الله از این مذاکرات ضرری هم نمی کنیم و این تجربه، ظرفیت فکری ملت ما را بالا خواهد برد. اگر مذاکرات به نتیجه برسد که چه بهتر، ولی اگر نتیجه نگرفتند، معنایش این باشد که کشور باید روی پای خودش بایستد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet