حلول ماه ربیع الاول
1392/08/13 07:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهریاری:

13 آبان باید باشکوه تر از گذشته برگزار شود

رییس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط موجود کشور باید یوم الله ۱۳ آبان ، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی باشکوه تر از سال های قبل برگزار شود.
13 آبان باید باشکوه تر از گذشته برگزار شود رییس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط موجود کشور باید یوم الله 13 آبان ، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی باشکوه تر از سال های قبل برگزار شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42728.jpg 13,آبان,باید,باشکوه,تر,از,گذشته,برگزار,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛« حسینعلی شهریاری»  درباره سالروز 13 آبان با توجه به شرایط امروز کشور، افزود: با توجه به این که مذاکرات هسته ای در جریان است امسال باید مردم حضور باشکوهتری در مقایسه با دوره های گذشته داشته باشند.

شهریاری ادامه داد: نمایندگان ملت نیز همگام با مردم همیشه در صحنه در محل لانه جاسوسی آمریکا حضور خواهند داشت و در راهپیمایی این روز مشارکت خواهند کرد.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: شعار مرگ بر آمریکا را می توان مصداق اعوذ بالله من الشیطان الرجیم توصیف کرد.
شهریاری با اشاره به همزمانی 13 آبان امسال با ایام محرم الحرام،گفت: جمهوری اسلامی ایران که نشات گرفته از آرمان ها و آموزه های دینی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است در این روز مردم با حضور گسترده تر خود در راهپیمایی شرکت خواهند کرد.
به گزارش ایرنا،وی افزود: 13 آبان همچنین پاسداشت خون شهیدان و دانش آموزانی است که برای حفاظت از انقلاب اسلامی در دانشگاه تهران توسط دشمن به شهادت رسیدند./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet