خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 17:34:54
سرویس اقتصادی
اکبریان جزئیات جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس تشریح کرد:

حضور معاون معدنی وزیر صنعت در جلسه امروز کمیسیون

نائب ریئس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان حضور معاون معدنی وزیر صنعت در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در این جلسه معاون معدنی وزیر صنعت گزارشی از عملکرد این معاونت ارائه داد.
حضور معاون معدنی وزیر صنعت در جلسه امروز کمیسیون نائب ریئس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان حضور معاون معدنی وزیر صنعت در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در این جلسه معاون معدنی وزیر صنعت گزارشی از عملکرد این معاونت ارائه داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43551.jpg حضور,معاون,معدنی,وزیر,صنعت,در,جلسه,امروز,کمیسیون Icana

عزیز اکبریان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با تشریح جزیئات امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون سرقینی معاون معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت گزارشی از معاونت معدنی را ارائه داد.

نماینده مردم البرز در ممجلس شورای اسلامی افزود:‌ طرح ملی جمع‌آوری آب باران نیز در کمیسیون صنایع و معادن مجلس به عنوان کمیسیون فرعی بررسی و با اصلاحاتی تصویب شد.

وی گفت: همچنین طرح استفساریه جزء(1-5) قوانین بودجه سالهای 1391 و 1392 کل کشور نیز از دیگر موارد دستور کار کمیسیون صنایع و معادن بود که کلیات این طرح به تصویب رسید.

اکبریان افزود: در باره طرح تشکیل صندوق حمایت از توسعه کشت دانه‌های روغنی تصریح کرد: به دلیل اینکه واردات در حوزه اختیارات وزارت صنعت، معدن و تجارت و کشت نیز بر عهده وزارت کشاورزی است این موضوع در حال بررسی است و جزئیات آن در جلسه آینده بررسی می شود. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet