هدر اصلی
1392/08/13 02:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محبی:

صداوسیما حامی حقوق ملت است

نماینده مردم سنقر در مجلس گفت: رسانه ملی با هجمه برخی سایت‌ها منفعل نخواهد شد.
صداوسیما حامی حقوق ملت است نماینده مردم سنقر در مجلس گفت: رسانه ملی با هجمه برخی سایت‌ها منفعل نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43137.jpg صداوسیما,حامی,حقوق,ملت,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش صدا و سیما برای نمایش با شکو حضور ملت در عرصه های مختلف گفت: صدا و سیما در صحنه های مختلف به عنوان بازویی قدرتمند برای نظام جمهوری اسلامی توانسته است، یاور نظام باشد و به کشور خدمات بسیاری برساند.

وی با انتقاد از اقدام برخی رسانه‌های دولتی در هجمه به رسانه‌ ملی، افزود: در ایام فتنه نیز صداوسیما با روشنگری های خود توانست نقش به خوبی ذات پلید فتنه گران را به مردم بشناساند که نتیجه آن حماسه بزرگ نه دی ماه بود.
محبی با بیان اینکه مردم از رسانه‌ ملی انتظاری جز روشنگری در قبال جنایات آمریکا ندارند، گفت: رسانه‌ ملی به خوبی در انجام رسالت خود موفق بوده است.
نماینده مردم سنقر گفت: برخی رسانه‌ها که رسانه‌ ملی را به نمایشی نشان دادن ارزش‌های انقلاب اسلامی متهم می‌‌کنند به دنبال انفعال رسانه‌ ملی هستند؛ تردیدی نیست که صداوسیما در دفاع از حقوق مردم و ارزش‌‌های انقلاب اسلامی در مقابل هجمه‌‌ها همچون کوه مقاومت خواهد کرد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet