حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 18:26:14
سرویس اجتماعی
فیاضی: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سه‌شنبه میهمان کمیسیون

احضار فرجی دانا درباره انتصاب توفیقی و میلی‌منفرد در بدنه وزارت علوم به مجلس

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با انتقاد از انتصابات اخیر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: نمایندگان به دلیل انتصاب توفیقی و میلی‌منفرد در بدنه وزارت علوم از وزیر برای حضور در جلسه بعدی کمیسیون دعوت کردند.
احضار فرجی دانا درباره انتصاب توفیقی و میلی‌منفرد در بدنه وزارت علوم به مجلس سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با انتقاد از انتصابات اخیر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: نمایندگان به دلیل انتصاب توفیقی و میلی‌منفرد در بدنه وزارت علوم از وزیر برای حضور در جلسه بعدی کمیسیون دعوت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/43354.jpg احضار,فرجی,دانا,درباره,انتصاب,توفیقی,و,میلی‌منفرد,در,بدنه,وزارت,علوم,به,مجلس Icana

عبدالوحید فیاضی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نباید از افراد پرحاشیه در بدنه وزارت‌خانه خود استفاده کند، افزود: انتصابات صورت گرفته در وزارت علوم و استفاده از نیلی‌منفرد و توفیقی در این وزارت‌خانه جای تامل دارد.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انتقاداتی نسبت به انتصابات اخیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری داشتند از این رو از رضا فرجی‌دانا برای حضور در کمیسیون و توضیحاتی در این باره دعوت شد.

وی با انتقاد از انتصابات اخیر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: نمایندگان به دلیل انتصاب توفیقی و میلی‌منفرد در بدنه وزارت علوم از وزیر برای حضور در جلسه بعدی کمیسیون دعوت کردند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد:  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جلسه روز( سه‌شنبه 14 آبان) کمیسیون آموزش برای ارایه توضیحاتی درباره انتصابات اخیر حاضر می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet