حلول ماه ربیع الاول
1392/08/12 19:23:29
سرویس اجتماعی
حسن‌پور بیگلری:

انتصابات فامیلی در دانشگاه آزاد اسلامی جایی ندارد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به دیدار خود با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: هر گونه انتصابات فامیلی در دانشگاه آزاد اسلامی از سوی میرزاده را تکذیب می کنم.
انتصابات فامیلی در دانشگاه آزاد اسلامی جایی ندارد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به دیدار خود با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: هر گونه انتصابات فامیلی در دانشگاه آزاد اسلامی از سوی میرزاده را تکذیب می کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/42963.jpg انتصابات,فامیلی,در,دانشگاه,آزاد,اسلامی,جایی,ندارد Icana

شهباز حسن پور بیگلری در گفت‌و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست خود با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، گفت:  در این دیدار که در یک فضای صمیمی صورت گرفت مسئولان ارشد سیرجان انتخاب دکتر حمید میرزاده را به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفتند و برای وی در این مسئولیت سنگین آرزوی موفقیت کردند.

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی، از اینکه یکی از چهره‌های برجسته دانشگاهی در ایران و از مدیران ارشد کشور در گذشته که سوابق بسیار خوبی در مدیریت‌های مختلف در سطوح بالای کشور داشته امروز مسئولیت بزرگترین دانشگاه خاورمیانه را برعهده گرفته ابراز خرسندی کرد و افزود: حمید میرزاده بهترین گزینه برای ریاست دانشگاه آزاد اسلامی بود که  از سوی هیات امنای این دانشگاه انتخاب شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: امیدواریم  میرزاده با تجارب ارزنده خود نه تنها دغدغه‌های مقام معظم رهبری را درخصوص توسعه علمی و فناوری برطرف کند بلکه  به نحوی عمل کند که در خصوص تحصیلات تکمیلی نیز این دانشگاه در ایران و سطح منطقه سرآمد و الگوی دانشگاه‌های اسلامی شود.

 وی با بیان اینکه توسعه علمی در دانشگاه آزاد اسلامی منوط به  حمایت و همراهی مسئولان ارشد سه قوه و مسئولان آموزش عالی، است، گفت: امید است این همدلی روز به روز بیشتر شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، در این باره که گفته می‌شود رئیس دانشگاه آزاد فرزند خود را به ریاست دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات منصوب  کرده است، افزود: هر گونه انتصابات فامیلی در دانشگاه آزاد اسلامی از سوی میرزاده را تکذیب می کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet