حلول ماه ربیع الاول
1392/08/13 10:09:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری بیدکانی با اشاره به زمزمه هایی مبنی بر استیضاح برخی وزرا :

وزرای دولت یازدهم در حال اجرای بودجه تحمیلی دولت قبل هستند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:وزرای دولت یازدهم در حال اجرای بودجه تحمیلی دولت قبل هستند و باید حداقل تا پایان سال صبر کنیم تا برنامه های وزرای جدید را در بودجه سال بعد باشیم و سال ۹۳ باید سال قضاوت در خصوص وزرای دولت یازدهم و کارآمدی آنان باشد.
وزرای دولت یازدهم در حال اجرای بودجه تحمیلی دولت قبل هستند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:وزرای دولت یازدهم در حال اجرای بودجه تحمیلی دولت قبل هستند و باید حداقل تا پایان سال صبر کنیم تا برنامه های وزرای جدید را در بودجه سال بعد باشیم و سال 93 باید سال قضاوت در خصوص وزرای دولت یازدهم و کارآمدی آنان باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/50266.jpg وزرای,دولت,یازدهم,در,حال,اجرای,بودجه,تحمیلی,دولت,قبل,هستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ مجید منصوری بیدکانی،عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت  با اشاره به زمزمه هایی مبنی بر استیضاح وزیر صنعت  گفت: تنها نزدیک به 100 روز از فعالیت این دولت می گذرد و دوستان نماینده نباید برای استیضاح وزیر صنعت و دیگر وزرای دولت عجله بی منطق داشته باشند.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: شاید برخی دوستان نماینده به دلیل تجربه بالای آقای نعمت زاده از ایشان توقع بالایی داشته باشند اما به هر حال هنوز زمانی از فعالیت دولت نگذشته که بخواهیم به گزینه هایی از قبیل استیضاح فکر کنیم.
منصوری بیدکانی با بیان این که رویکرد برخی از نمایندگان به سن نعمت زاده نادرست است، گفت:رویکرد مجلس و برخورد برخی از نمایندگان با مسئله سن آقای نعمت زاده درست نبود چرا که باید سن ایشان در کنار تجربه این سن در نظر گرفته می شد.
وی ادامه داد: من چندی پیش در جلسه ای در صندوق ضمانت صادرات با ایشان برخورد نزدیک داشتم و دیدم که هوش و حواس ایشان از بسیاری از جوانان نیز بهتر است و باید منتظر خروجی کار ایشان باشیم و مرتب از سن وسال  وزرای دولت یازدهم انتقاد نکنیم.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که وزرای دولت یازدهم در حال اجرای بودجه تحمیلی دولت قبل هستند تصریح کرد:باید حداقل تا پایان سال صبر کنیم تا برنامه های وزرای جدید را در بودجه 93 ببینیم و سال  93 بعد باید سال قضاوت در خصوص وزرای دولت یازدهم و کارآمدی آنان باشد./
پایان پیام
 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet