حلول ماه ربیع الاول
1392/08/13 10:51:13
سرویس فرهنگی
حسن پور بیگلری در گفتگو با خانه ملت:

روحانی گزینه مناسبی برای وزارت ورزش انتخاب کرد/ سجادی دغدغه‌ جوانان را می‌داند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه نصرالله سجادی گزینه مناسبی برای پست وزارتخانه ورزش و جوانان است که از سوی رئیس جمهور به مجلس معرفی شده است گفت: وی دغدغه جوانان این مرز و بوم را درک خواهد کرد و بستر مناسبی برای تندرستی و سلامتی جوانان فراهم می کند.
روحانی گزینه مناسبی برای وزارت ورزش انتخاب کرد/ سجادی دغدغه‌ جوانان را می‌داند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه نصرالله سجادی گزینه مناسبی برای پست وزارتخانه ورزش و جوانان است که از سوی رئیس جمهور به مجلس معرفی شده است گفت: وی دغدغه جوانان این مرز و بوم را درک خواهد کرد و بستر مناسبی برای تندرستی و سلامتی جوانان فراهم می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42963.jpg روحانی,گزینه,مناسبی,برای,وزارت,ورزش,انتخاب,کرد/,سجادی,دغدغه‌,جوانان,را,می‌داند Icana

شهباز حسن پور بیگلری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت با مثبت ارزیابی کردن انتخاب نصرالله سجادی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان افزود: از نکات مثبت وی آشنایی با تمام رشته های ورزشی، جوامع درون فدراسیون ها و شناخت بسیار اساسی از همه نکات ریز و درشت ورزش در فدراسیون ها است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: سجادی در چندین دوره مسابقات المپیک به عنوان سرپرست کاروان تیم های ملی ایران و همچنین در چندین دوره بازی های آسیایی مسئولیت تیم های ملی را برعهده داشته است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه نصرالله سجادی دارای دکترای تربیت بدنی بوده و ویژگی های بسیار شاخصی در ورزش دارد، تصریح کرد: مقبولیت وی در جامعه ورزشی و همچنین داشتن روحیه تعاملی وی جهت مشارکت آحاد مردم و خیرین در اجرای پروژه های نیمه تمام ورزشی کشور از جمله اقدامات سجادی است.

وی، با یادآوری این نکته که دیدگاه های مشورتی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در امور اجرایی است، تاکید کرد: بدون شک با شناختی که سجادی از جامعه ورزشی دارد از کارشناسان خبره ورزش در مناصب مناسب استفاده خواهد کرد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قاطعیت و برنامه محوری سجادی زبانزد جامعه ورزشی است، افزود: به طور حتم اگر تمام جوامع ورزشی می توانستند در انتخاب فرد مسئول ورزش کشور شرکت کنند وی حتما در بین پنج نفر منتخب قرار می گرفت.

این نماینده مردم در مجلس نهم یادآور شد: سجادی با توجه به مسئولیت هایی که در وزارت آموزش و پرورش داشته می تواند دغدغه جوانان این مرز و بوم را درک و بستر مناسبی برای تندرستی و سلامتی جوانان ایجاد کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به پست های سجادی اشاره کرد و گفت: وی قائم مقام سازمان تربیت بدنی، دبیر کل ملی کمیته المپیک، خزانه دار کمیته ملی المپیک، ریاست فدراسیون فوتبال کشور بوده و بدون شک وی فرد موفقی در برنامه ریزی و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet